UEFA ve Avrupa Ligi maçları Tivibu'da!

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin tüm maçları Tivibu'da.

UEFA ve Avrupa Ligi maçları Tivibu'da!

Dünya futbolunun en büyük yıldızları Türk Telekom Grubu ile boy gösterecek. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin tüm maçları, 2015 - 2016 sezonundan başlayarak 2017 - 2018 sezon sonuna kadar Türk Telekom Grubu yayınlarıyla futbolseverlerle buluşacak. Heyecan dolu maçlar, Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET'in dijital yayın platformu Tivibu'da "4 Ekran" farkıyla, "Tekrar İzle", "Durdur İzle" ve "Geri Al İzle" gibi gelişmiş özellikler ile Türkiye'nin 81 ilinde izlenebilecek.

Türk Telekom Grubu, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının yayın haklarını aldı. Dünyanın en büyük spor organizasyonları arasında kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi futbol heyecanı üç yıl süreyle Türk Telekom Grubu yayınlarıyla nefesleri kesecek. UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin tüm maçları 2017-2018 sezon sonuna kadar Türk Telekom Grubu dijital yayın platformu olan Tivibu üzerinden yayınlanacak.

Futbol keyfi Tivibu'da

Tivibu'nun farklı cihazlardan TV izleme ayrıcalığı sunan "4 Ekran" özelliği ile futbolseverler maçları bilgisayar, televizyon, tablet ve akıllı telefonlarından izleyebilecekler. Tivibu'nun  "Tekrar İzle", "Geri Al İzle", "Durdur İzle" gibi gelişmiş teknolojileri ile Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi keyfi dört ekranda doyasıya yaşanacak. Futbolseverler Tivibu'nun "Tekrar İzle" özelliği ile maçları canlı yayından çok kısa bir süre sonra yeniden izleyebilecekler. Tivibu'nun "Durdur İzle" özelliği ile maç heyecanına kaldıkları yerden devam edebilecekler. Tivibu'nun "Geri Al İzle" özelliği sayesinde ise sporseverler canlı yayını geri alıp maçın önemli anlarına yeniden dönebilecekler.

Aynı anda 6 karşılaşmayı izleme imkânı

Ayrıca sporseverler 2013 yılında yayına alınan ve Türkiye'de bir ilk olan Tivibu Spor Mozaik kanalı sayesinde aynı anda 6 karşılaşmayı izleme imkânı elde edebilecekler. Tüm maçlar canlı olarak, Tivibu Spor, Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanallarında yayınlanacak.

TRT ile büyük işbirliği

2015 - 2016 sezonundan itibaren UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nin tüm maçları Tivibu üzerinden izlenecek, ek olarak UEFA ile yapılan protokol çerçevesinde sadece Salı ve Perşembe günleri oynanacak birer maç TRT üzerinden açık kanalda da yayınlanacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir