Uyanamayanlara büyük "şok"

Birkaç alarm kurup yine de uyanamayan biri olabilirsiniz... Ama Shock Clock'tan kaçışınız yok!

Bu cihazla uyanmamak imkansız!

Sabahları uyanabilmeniz için birkaç alarm kurmak bile yeterli olmuyorsa, 'Shock Clock' adı verilen bu yeni cihaz tam aradığınız şey olabilir. Pavlok tarafından üretilen ve bileğinize takabileceğiniz bu cihaz telefonunuza Bluetooth üzerinden bağlanıyor ve sizi bir tür elektrik şokuyla uyandırıyor.

Bu denli etkili bir fiziksel uyarıcıya gerek duymadığınızda cihazın titreşim ve ses özelliklerinden de yararlanabiliyorsunuz.

Uyanmanıza yetecek kadar etkili bir şok sağlayan Shock Clock'un alarm uygulaması da yüzde 10'dan yüzde 100'e kadar değişen şiddette ayarlanabiliyor. IndieGoGo üzerinden fon arayan cihazın halihazırda 205 bin dolarlık bir kaynağa ulaşmış olduğunu söyleyelim. Cihazı destekleyenlerin arasına katılmak için acele etmenizde yarar var; kampanya birkaç saat içerisinde sona erecek...

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

işe kalkmakta benim için sorun yok ama sabah namazına kalkmak için müthiş...

Öyle pis bir uyan(ama)ma huyum var ki. Şiddetle sarsılmak dışında hiç bir şekilde sesle falan uyanamıyorum. Epey fiyatlı bir ürün, ilk başta umut vadetti ancak sitesine bakınca önce titreşimle, sonra sesle en son elektrikle uyandırmaya çalıştığını gördüm. Bunu koluma taksam, ikinci gün çarpılmadan önce bunu çıkarıp uyumaya devam ederim herhalde.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir