"Üzgünüm, Samsung, Galaxy Note'u Tamamen Öldürdü"

Samsung, bu sene Galaxy Note 21'i atladı. Peki ama 2022'de yeni bir Galaxy Note modeli görecek miyiz? Gelen haberler hiç de iç açıcı değil!

  • Ercan Uğurlu
"Üzgünüm, Samsung, Galaxy Note'u Öldürdü,"

Samsung Galaxy Note 21'in bu sene tanıtılmayacağını artık biliyoruz. Samsung, bu sene odağını katlanabilir akıllı telefonlara iyice kaydırdığını gösterdi ve S Pen desteğini diğer akıllı telefonlara genişletmesiyle beraber de bir anlamda artık Note serisine ihtiyacın kalmadığını işaret etti.

Daha önce de defalarca kez Galaxy Note serisinin öldüğüne ilişkin iddialar ortaya atıldı. Ancak Samsung'un bu hamlesiyle beraber aslında artık bunu resmi olarak ele alabiliriz. Öte yandan bunu destekleyen önemli kaynaklardan haberler de var. Sızıntılarıyla ünlü FrontTron'a göre Samsung, Galaxy Note'u tamamen öldürdü.

Twitter'da yaptığı bir paylaşım ile "Üzgünüm fanlar, Galaxy Note öldü" diyen FrontTron, Note serine yeni ürün gelmeyeceğini ve onun yerini artık Z Fold 3'ün aldığını ifade ediyor.

Eğer şu sıralar bu sene Galaxy Note 21'in pandemi şartları nedeniyle Galaxy Z Fold 3 ile Flip 3 gibi telefonlara kaynak yaratmak için atlandığını düşünüyor ve 2022 yılı için umutlarınızı Galaxy Note 22'ye saklıyorsanız, biraz pişmanlık yaşayabilirsiniz. Zira çok büyük bir ihtimalle artık yeni bir Galaxy Note görmeyecek, fakat ünlü serinin etkilerini farklı Samsung cihazlarda hissetmeye devam edeceğiz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz