...Ve Galaxy Note 7 tamamen sızdı!

Artık sır olmayan Galaxy Note 7'nin basın görselleri de internete sızdı! İşte Samsung'un beklenen telefonu...

  • Zeynel A. Öztürk
...Ve Galaxy Note 7 tamamen sızdı!

Samsung'un bir sonraki kalemli telefonu Galaxy Note 7'nin nasıl görüneceğini, yeni sızan basın görselleri sayesinde artık tam olarak biliyoruz.

SamMobile'ın yayınladığı fotoğraflarda Galaxy Note 7'nin mavi, altın ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneğini farklı açılardan görüyoruz. Sızıntılarda rastladığımız siyah renkli model ise burada görünmüyor. Galaxy Note 7'nin nasıl göründüğü sır olmasa da, bu son sızıntı sayesinde altın renkli modeli ilk kez görmüş olduk.

Yeni fotoğraflarda Note 7'nin ekranının iki yanının kavisli olduğu bir kez daha görüyoruz. Üst taraftaki büyük siyah noktanın ise sıkça konuşulan, hatta bugün bazı detayları sızan iris tarayıcısı olduğu düşünülüyor. Fotoğrafların yanında teknik özellikler sızmamış olsa da, önceki dedikodular Note 7'nin 5,7 inç'lik HD Super AMOLED ekran, 12 megapiksel kamera ve IP68 su/toz dayanıklılığı özellikleriyle geleceğini söylüyordu.

2 Ağustos'ta tanıtılacak Note 7 için ön siparişler, ilginç biçimde Dubai'de şimdiden alınmaya başlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

kötü bir şekil rezalet

su ve toza dayanıklılık yoksa neden alayım ben bunu şuan xperia z5 kullanıyorum ve çok memnunum 6.0.1 güncellemesiyle gerçekten ısınmadan eser yok Sony bu işi biliyor

Maşallah s6 dan beri aynı tasarım. İPhone desek daha beter 4s den beri benzer

Ne kadar yenilikçi bir tasarım? el cevap hiç...

Kagittan Ucak Yapamayanlar Tasarima Laf Atmis!Kivrimli Kenarlar Onceki Donemden Kalmissa Ne Olmus?Gayet Guzel Cihaz!Z5 Kullanan Arkadasim!Senin Cihazin Alt,Ust,Kenar Bosluklarina Bir Cihaz Daha Sigar. Özellikle Paneldeki Home Butonun Rezalet..

bence yapılması gereken ne varsa bu tlefonda var su geçirmezlik, arttırılabilir hafıza internet olmadan görüntülü konuşma s pen olarak dünyada tek, tek olmasa bile en iyisi, tasarım mükemmel hız inanılmaz her ne kadarda deseniz ileride donuyo hayır efendim donmuyor kullanıcıya göre değişiyor. kardeşim ıphone 6splus kullanıyo 5 aylık telefon sürekli kasıyo garantiye gönderdi yine aynı o yüzden kimse maval okumasın alacaksan samsung alacaksın ıphone pişmanlıktır yemin ederimki yazık paranıza.

samsung s6 ile birlikte çağ atladı bence tasarım, hız ve arayüz anlamında. milletin kasıyor donuyor demesinin sebebi s3-s4 ve s5 gibi diğer telefonlardı ve doğruydu. geçen yıl marttan beri s6 kullanıyorum, hiç bir sorun yok, hızlı, sağlam ve bir çok yönüyle diğer telefonlardan daha iyi. touchwizdeki gibi kullanışlı bir bildirim çubuğu hiçbir telefonda yok mesela. s6 dan sonra çıkan her telefon aynı çizgiyi hem tasarım hem kullanım olarak devam ettiriyor. tebrikler samsung.

Arkadaşlara katılıyorum s6 serisinden sonra Samsung hem donanım hem tasarım anlamında çağ atladı. S7 ve Note 7 serisi ile kavisli ekran en olgun tasarıma ulaşmış gözüküyor. S7 alacaktım Note 7 tasarımını görünce ve kalem olsun isteyince beklemeye karar verdim. Çıkınca kesinlikle alacağım note 7. Samsung kalitesine para verdiriyor fiyat telefonlarda yüksek ama bu hepsi için geçerli. Apple telefon alanlar bu telefonu neden aldıklarını iyi bilirler kalitesine değil yani. Samsung teknolojisi satıyor

Apple kalite ve tasarım anlamında köklü değişiklik yapmadıktan sonra alınmaz. Altta ve üste kenarlarda bu boşluklar sıfırlanmadan, kamera çıkıntısı gitmeden, pili 2-3 gün dayanacak hale getirilmeden, teknolojik olarak işlevi olan özellikler getirilmeden apple alanlar telefonu özellikleri için almıyorlar. Hava faso fiso için alıyorlar aksini iddia eden yazsın görelim gerekçelerini...

Sen de yorum yaz