Vista SP1'e giden ince yolda iki güncelleme

Microsoft, Vista SP1'in kurulumu için gerekli olan iki yeni güncelleme yayımlamak istiyor...

  • Halil Mollaoğlu
Vista SP1'e giden ince yolda iki güncelleme
Vista SP1: Neredeyse geldi.

Microsoft bu hafta içinde Service Pack 1 için ön hazırlık olarak görülen iki güncelleme sunacak. Geliştirici bu iki güncellemeyi önemli olarak derecelendiriyor.

KB938371, SP1'in başarılı bir şekilde kurulumu - ve eğer gerekirse - kaldırımı için görev alacak. Buna karşın KB937287, Windows-bileşenleri servis yığınını güncelleştiriyor. Microsoft SP1 yüklemek istemeyenlerin de daha performanslı ve hızlı güncelleştirme yapabilmeleri için bu iki yamayı kurmalarını tavsiye ediyor.

Bu arada Microsoft, Vista'nın ilk Hizmet Paketini Beta programı katılımcılarına ve Volume-Licence sahiplerine dağıtmaya başladı. Son kullanıcı ise marta kadar beklemek zorunda. Buna rağmen SP1'i bir kayıt defteri hilesi ile şimdiden indirmeniz mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

wawww

normal kurulum dosyası olarak dagıtılmaya başlandıgı anda indiricem, hem belki daha bikac degisim geçirebilir. ayrıca on hazırlık ile güncelleme yapıyorlarsa SP1 sistemde baya yenilik ve iyileştirme saglayacak demektir...

evet türkçe sistemimize kayıt defteri hilesini yaptık, indirdik, kurduk ,kırdık kullanmaktayız teşekkürler microsoft sen olmasan biz ne yapardık

resmen çıkarsında herkes rahat etsin

hepimiz türk malı olan pardus u kullanalım hem ücretsiz bir işletim sistemi hem de windows tan daha gelişmiş özellikler sağlar denemenizi tavsiye ederim vista nasıl korsan çıktıysa bu windows 2008 servers da adi çıkıcak buna eminim

pardus diyenleri anlayamıyorum windowsa gore eksileri okadar çokki yazssam 5 sayfa tutar tamam desteklenmesi lazım ok. de windowsa ulaşabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım..

güncelleştirmeler yayınlandı :-) sp1 için ilk adım

ben dün (17şub) yeni güncellemeri yüklerken aralarında Vista Sp1 de vardı herhangi bir işlem yapmadım kendi kendine çıktı acaba yayınlandı mı SP1 ?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play