Vivo, Türkiye Fabrikasının 1'inci Yılını Özel İndirim Kampanyasıyla Kutluyor

vivo, yüksek teknolojiyi, eşsiz tasarım ve uygun fiyatlarla buluşturan Y serisini ürettiği Türkiye Gebze Fabrikasının 1. yılını kutluyor. Yıldönümünü vivo severler ile kutlamayı arzulayan vivo, mayıs ayı boyunca Y serisi modellerini indirimli özel fiyatlarla sunuyor.

Vivo'dan 1'inci yıla özel indirim fırsatı

vivo’nun Çin, Hindistan, Endonezya, Pakistan ve Bangladeş’te bulunan 6 adet üretim merkezinden sonra 2021 yılında kurulan ve uluslararası 7 üretim merkezinden biri olan Gebze Fabrikası, ilk yılını kutluyor. Uluslararası 10 AR-GE merkezi bulunan ve ekosisteme kazandırdığı çerçevesiz akıllı telefon, ekran içi parmak izi okuyucu, ilk Hi-Fi gömülü yonga seti ve en ince akıllı telefon rekoru gibi önemli yeniliklerde bulunan vivo, üretimini Gebze’de bulunan fabrikasında gerçekleştirilen giriş segmentte bulunan Y serisi ürünleri ile üstün teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılıyor.

Yıllık 5 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olan fabrikası ile sağladığı istihdamla da ülke ekonomisine katkı sağlayarak Türkiye’ye inancını ve desteğini her zaman vurgulayan vivo, bu özel günü Türkiye’de büyümesine destek vererek onu yalnız bırakmayan tüm vivo severler ile kutluyor.

vivo, 31 Mayıs’a kadar vivo ailesinin bir parçası olmak isteyen kullanıcıları, tüm yetkili online satış kanallarındaki, operatörler ve teknoloji mağazalarındaki, Y serisi akıllı telefon alışverişlerinde 1. Yıla özel kaçırılmayacak fiyatlar ve özel kampanyalar beklediğini açıkladı.