Western Digital'den Süper Hızlı microSD Kart

Western Digital, yüksek hızıyla şaşırtan 1TB'lık microSD kartını tanıttı!

Western Digital'den Süper Hızlı microSD Kart

Tüketiciler tarafından yüksek kaliteli içeriğe olan talep artmaya devam ettikçe, Western Digital, bu taleplere yönelik en iyi performans ve kapasiteyi bir araya getirerek üretilen zengin içerikle sektörde daha iyi performans göstermelerini sağlayacak yeni çözümler sunmaya devam ediyor.

Western Digital, bu yıl 25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona'da gerçekleşen Dünya Mobil Kongresi'nde dünyanın en hızlı 1TB UHS-I microSD flash bellek kartlarından olan 1TB SanDisk Extreme UHS-I microSDXC kartını sergiledi. Yeni kart, akıllı telefonlar, drone'lar ve aksiyon kameralarında üretilen büyük miktarda yüksek kaliteli fotoğraf- video gibi içeriklerin saklanması ve taşınması için daha yüksek hız ve kapasiteye sahip. Bu etkileyici kapasite ve hız seviyeleri tüketicilere, alan kısıtlamaları veya uzun aktarım süreleri konusunda endişe duymadan istedikleri tüm içeriği oluşturma olanağı da sağlıyor.

Yüksek Çözünürlük İçin Özgürlük

Günümüzün akıllı telefon ve kameraları, çoklu lensler, seri çekim modu ve 4K çözünürlük gibi özellikleri sayesinde tüketicilerin yüksek kaliteli içerik oluşturmasını sağlıyor. Western Digital, tüketicilerin özel bir anı güvenle yakalayıp paylaşmalarını veya kişisel ya da profesyonel kullanım için video içeriği oluşturmalarını sağlamak için en gelişmiş çözümleri sunmaya da devam ediyor.

Üretilen yüksek kaliteli içeriğin hızlı taşınmasına yardımcı olmak için tasarlanan 1 TB SanDisk Extreme UHS-I microSD kart, 160 MB/saniyeye varan hızlara ulaşıyor. Bu yeni kart, tüketicilerin şu anda piyasada bulunan standart UHS-I microSD kartlara göre neredeyse yarısı kadar sürede dosya aktarmalarını sağlıyor. 

Yeni SanDisk Extreme kartı 512GB* kapasitede de sunulacak ve uygulamaların en iyi hızlarda başlatılması ve yüklenmesi için A2 spesifikasyonuna sahip olacak. 1 TB ve 512GB SanDisk Extreme UHS-I microSD kartları SanDisk.com'da ön sipariş vermek için mevcut. Nisan 2019'da belirli perakendecilere sunulacak olan kartların fiyatlarının sırasıyla 469,99 ve 219,99 ABD doları seviyelerinde olması bekleniyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz