WhatsApp grup sohbeti sınırını genişletti!

Geçen günlerde ücretsiz hale geldiğini duyuran WhatsApp, şimdi de bu kısıtlamasını biraz gevşetti!

WhatsApp grup sohbeti sınırını genişletti!

WhatsApp'ın güncellenen iOS ve Android uygulamaları, bir grup sohbetine katılabilen en fazla kişi sayısını 100'den 256'ya çıkardı.

Güncelleme henüz diğer platformlara yansımadığından, BlackBerry ve Windows Phone kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekecek gibi görünüyor. Android ve iPhone kullanıcıları ise maksimum 256 kişilik grup sohbetlerinden faydalanmaya başlamış durumdalar.

WhatsApp'ın önceki güncellemeleri, masaüstünde çalışan WhatsApp Web ve sohbetleri Google Drive'a yedekleme gibi yeniliklerle gelmişti. Bu son güncellemede ise başka yenilik bulunmuyor. Bununla birlikte videolu görüşme işlevinin WhatsApp'a yakın bir gelecekte geleceğine inanılıyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

O kadar kisinin oldugu whatsapp grubunda iletisim kurulamaz ya. 20 kisi bile fazla.

@06 Şubat 2016 00:15 Duyuru amacli, sohbet icin degil. Ornegin bisiklet grubun var, duyuruyu yaparsin kimler katilacagini geri doner gibi. :D

windows 10 mobile kullanıyorum ve whatsapp şu an 256 kişilik gruplara izin veriyor ve daha çoğuna gelmeyen yeni emojiler de var, daha dikkatli olun lütfen haber yazarken.

@06 Şubat 2016 01:19 Yorum bile sayılamayacak küçük bir bilgilendirme yaptım. Buna 'dislike' neden verilir anlamadım. Çekememezlik olduğunu farz ediyorum. Söylediklerimde hatalı olduğum şeyler varsa yorumunuzu görmek isterim, bu şekilde çok anlamsız.

Windows Phone'a garezi var herkesin.

Sıkıntı yapmayın WP daha ye başlıyor ...

Windows Phone da uzun zamandır bu şekide

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir