WhatsApp sesli aramaları, BlackBerry 10'da!

Android ve iOS'tan sonra, bir mobil platform daha WhatsApp'ın yeni özelliğine kavuştu!

WhatsApp sesli aramaları, BlackBerry'de!

Android'deki ve iPhone'daki WhatsApp kullanıcıları, popüler sohbet uygulaması yoluyla sesli görüşmelerin tadını çıkarıyorlar. İşlevin Windows Phone sürümü ise yakında gelecek. Peki BlackBerry kullanıcıları, tüm bu yeniliklerin dışında mı kaldılar? Cevap hayır; bir süredir beta olarak sunulan sesli görüşme işlevi, sonunda WhatsApp'ın final sürümüne ulaştı.

BlackBerry World'deki WhatsApp'ın en son sürümü olan 2.12.1.2, sesli arama özelliği ve birkaç yeni işlevle geliyor. Arkadaşlarınızla ücretsiz VoIP görüşmeleri yapabildiğiniz uygulamada mesajlar, sohbetler ve kişiler arasında hızla arama yapmanız artık mümkün. Güncellenen uygulamada kullanılan yazı tipleri de artık BB 10.3'tekilerle uyum gösteriyor.

Yenilikler arasında size gönderilen resim, ses ve videoları yıl ve aylara göre alt klasörlerde saklayabilme, sohbet ettiğiniz ancak rehberinizde olmayan kişilerin bilgilerini kişi listesine kaydedebilme, WhatsApp'tan gelen çağrılar için özel zil tonları atayabilme ve fazlası var.

BlackBerry 10'lu bir telefona sahipseniz, güncellemeye bu adresten ulaşabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Symbian belleye ne zaman gelir

@27 Nisan 2015 12:06 :D ahaha symbian belle mi o ne ya

wp nispet içinmi yapıolar acba

blackberrye bile wpden önce geliyor. wp kullanıcıları pollyannacılığa devam microsoft da umursamazlığa devam..

Ne BlackBerry imiş arkadaş Windows u geçti!!! Lafım sana WattSAP

Ya SnapChat' in sahibi forumlarında Windows Phone ile ilgili konuları anında sildiriyor. Programı getirmemekle birlikte 3. şahış uygulamalarınıda yasaklattı. Bunlar Google ın yaptırdığı işler. Ama Whatsapp WP platformu dururken bir kaç milyon satmış bir telefon için neden güncelleme yayınladı?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost