WhatsApp Sesli Mesajlarını Gizlice Dinlemek Mümkün

WhatsApp'tan gelen sesli mesajları çevrenizdekilerden gizlice dinlemeniz mümkün. Ve bunun için kulaklığa da ihtiyacınız yok!

  • Ercan Uğurlu
WhatsApp sesli mesajlarını gizlice dinlemek mümkün

WhatsApp dünyanın en popüler mesajlaşma platformu olarak yerini korumaya devam ediyor. Yazılı mesajlaşmanın yanı sıra sesli olarak da mesajlaşma hizmeti sunan WhatsApp üzerinden imaj da gönderebiliyor ve elbette sesli arama da yapabiliyorsunuz. Ancak dar ve kalabalık alanlarda ekranı gizlemek bazen ne kadar zor oluyorsa, sesli gelen mesajları da açmak problem olabiliyor. Peki, sesli gelen mesajlarda mahremiyeti nasıl sağlayacaksınız? Aslında bu oldukça kolay.

WhatsApp sesli mesajları nasıl gizlice dinlenir?

WhatsApp üzerinden gelen sesli mesajları gizlice dinlemek aslında oldukça kolay. Bunun için yapmanız gereken yalnızca mesajın Play tuşuna basmak ve hemen ardından da telefonu kulağınıza yaklaştırmak. Telefon kulağınıza yaklaştığı anda WhatsApp bunu algılayacak ve sesi hoparlörden değil, ahizeden vermeye başlayacak. İşte bu kadar basit.

Bir başka ipucu daha!

Hazır WhatsApp'a dair sesle ilgili bir ipucu vermişken bir diğerinden daha bahsedelim. Sesli mesaj kaydederken kayıt tuşuna basılı tutmak zorunda değilsiniz. Kayıt tuşuna bir kez bastıktan sonra yukarıya doğru kaydırırsanız, kayıt tuşu kilitlenecek. Kaydı sonlandırmak istediğinizde ise ister Gönder, ister İptal tuşuna basabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

whataspp a türkiyede uygulunan muamele, havuz medyasının akp ye uyguladığı muamele ile aynı; sanırsın ki türkiyedeki tek uygulama whataspaa ve tüm habeler , yenilikler whatapp ile ilgili... mesela viberdan bahseden yok, ondaki güncelleme ve yeniliklerden de.. halbuki bu uygulamayı kullananlar çok ülkemizde... ayrımcılık heryerde

whatsapp kullanıp da bulun bilmeyen zaten yok ki.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost