Windows 10 Mobile, bu tarihte geliyor!

Microsoft'un Facebook sayfasında açıklanan yeni tarih, Windows 10 Mobile'ı bekleyenleri mutlu edecek

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 10 Mobile 29 Şubat'ta geliyor!

Microsoft'un Windows 10 Mobile'ı kullanıma açmayı planladığı ilk tarih, geçen senenin sonlarıydı. Ancak firma Aralık ayında yaptığı duyuruyla açışıiın "sonraki senenin başlarında" gerçekleşeceğini söylemişti.

Microsoft'un ortak çalıştığı firmalardan bazıları, güncelleme işine geçen ay başlayacaklarını düşünseler de, daha sonra ortaya çıkan raporlar bunun olmayacağını ortaya koymuştu. Bu raporlara göre güncelleme, Şubat ayında yapılacaktı.

Şubat'ın üçüncü haftasına gelmemize rağmen henüz Microsoft'tan resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak WinPhoneMetro'nun keşfi, güncellemenin çok yakın olabileceğini gösteriyor. Microsoft Meksika'nın Pazartesi günü Facebook sayfasında paylaştığı bir gönderide güncellemenin 29 Şubat'tan itibaren sunulacağı bilgisi yer aldı. Paylaşımda tüm cihazların Windows 10 Mobile'a yükseltilmeyeceği de hatırlatıldı.

Microsoft Meksika'nın daha önce Lumia 950 ve 950 XL ile ilgili bilgileri bir konferansta, tanıtımdan önce yanlışlıkla doğruladığını da hatırlıyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

YALAN PASO OYALIYORLAR BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL :@ LANET OLSUN L-U-M-İ-A ALDIĞIM GÜNE :@@@@@@

@18 Şubat 2016 11:44 lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi ben seni çok sevmiştim sen neden bena böyle yaptın Microsoft...

O gün gelince de şu tarihte sunacağız diye kıvırtırlar. Malımı bilmez miyim ben..

İlk yorum ^^ Gelsin artik ya ...

3 Lumia telefonumla beklemedeyim (:

Yaw hehe diyorum artık sıktı bu haberler

meksiyaka gelen türkiyeye ne zaman gelir haberiniz var mı sizin. evrensel haber yapacaksanız ingilizce yayınlayın bizde meraklanmayalım . Türkiyeye geliş tarihi konusunda kesin bilginiz yoksa bu haberin bi anlamı yok

Windows ve Microsoft pişmanlıktır. En kısa zamanda Apple ekosistemine geçmeyi düşünüyorum. MAC + İPhone alabilirim. Microsoft rezil bir firma bunu anladım.

Sen de yorum yaz