Windows 10 Mobile'a kamera güncellemesi!

Windows 10 Mobile'ın belki de en önemli uygulaması, yeni yeteneklerle güncellendi!

  • Onur Seven
Windows 10 Mobile kamerasına yeni yetenek!

Microsoft, belirli akıllı telefon modellerine slow-motion video çekim özelliği getirecek Windows 10 Mobile Kamera uygulamasıyla ilgili bir güncelleme yayınladı. Bu heyecan verici özelliğin en talihsiz bölümü de sadece Lumia 930, Icon ve 1520 modelleri için geçerli olması.

Güncelleştirmenin diğer Lumia cep telefonlarına ulaşıp ulaşmayacağı henüz bilinmiyor ancak yaklaşan Lumia 950 ve Lumia 950 XL modellerinin büyük ihtimalle bu özelliği destekleyeceği ifade ediliyor.

Video çekim moduna geçiş yapıldığında, 720p kalitesinde 120 fps slow-motion çekim yapabilmenizi sağlayacak özellik bir kaplumbağa simgesi ile sunulacak.

Uygulama güncellemesi sadece Windows 10 Mobile önizleme sürümünü çalıştıran kullanıcılar için geçerli durumda. Yeni kamera uygulamasını denemek için en son önizleme yapısını indirip kamera uygulamasını güncellemeniz gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bir göremedik şu wp 10'u

Hep siz mi diyeceksiniz biraz da biz diyelim slow motion özelliğin bize geliş tarihi iOS 7, hızlı çekim de iOS 8 ile. Siz düşünün artık.

@07 Kasım 2015 23:57 elma 7 varken windows phone 10 varmıydı :) sen biraz daha dusun yazarken :)

@07 Kasım 2015 23:57 hep ios cularmı konuşacak. Daha androide de geliş dönemi taa s3 ile beraber. Ozaman ios ta slowmotion un esamesi yoktu.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play