Windows Anniversary güncellemesi geliyor!

Windows 10'un bugüne dek alacağı en büyük güncelleme için geri sayım başladı!

  • Ercan Uğurlu
Windows Anniversary güncellemesi geliyor!

Microsoft'un geliştirici konferansında açıkladığı büyük Anniversary güncellemesi hakkında yeni bilgiler geldi. Windows 10 yapı 14366'nın ardından alınacak Anniversary güncellemesi, büyük özellikleri birlikte getirecekken işletim sistemine önemli güncellemeleri de katacak. Microsoft yetkililerinin açıklamasına göre, geliştirici ekibi Windows 10'la ilgili kullanıcılardan çok önemli geri bildirim almış ve Anniversary güncellemesinde bunlar üzerine eğilmiş.

Yeni güncellemede işletim sistemindeki hatalar giderilecekken önemli özellikler Edge tarayıcısına ve Windows Store'a gelecek. Öte yandan bildirim merkezi ve Windows Hello'nun da güncelleneceğini söyleyebiliriz.

Peki, Anniversary güncellemesi ne zaman gelecek? Anniversary, temmuz ayında hazır olacak ve kullanıcılara sunulacak; yani tam olarak Windows 10'un kullanıcılara sunulmasının yıl dönümünde...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Peki bu Windows 10 Service Pack 1 anlamına mı geliyor, görülen o ki hayır, çünkü buna ilişkin Microsoft cephesinden haberler sızmıştı değilse inanın gına geldi. Temiz kurulumla format atmak 15 Dakika, güncellemeleri almak 24 h sürüyor. Bunu Insider olarak geri bildirimle defalarca belirttim. Yine de Windows 10 kullanmaktan hiç pişman değilim bunların değişeceğine olan ümidimi yitirmedim. Platformda abuk subuk sataşmalara cevap vermeyeceğimi alenen baştan beyan ederim.

lutfen soyleyin hdmi ve wireless hatalarini gidersinler-

@16 Haziran 2016 19:14 hdmi konusunda bilgim yok ancak wifi konusunda en sonki güncellemede sorun giderildi bende kontrol edin

heyecanla bekliyorum yeni sürümü

Anniversary (Yıldönümü) nü, getireceği yenilik ve değişimleri merakla bekliyorum. Temiz bir kurulum yapacağım. Güncellemelerin çok uğraştıracağını ve zaman alacağını sanmıyorum. Zira beraberinde yeni bir iso sürümü de yayınlanacaktır diye bekliyorum.

ne değişmiş ? eski windows'dan bir şey mi koymuşlar ? Hayır... ???

@17 Haziran 2016 11:58 fiyat etiketi koyacaklar değişiklik bu.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost