Windows Blue yapı 9369'dan görüntüler sızdı!

Windows 8.1'in nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, bu 3 görüntü merakınızı giderebilir!

Windows Blue yapı 9369'dan görüntüler sızdı!

Windows Blue'nun resmi adının Windows 8.1 olacağını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Şimdi ise daha önce görmediğimiz bir yapıdan yeni ekran görüntüleri sızdı. Eski bir yapıya ait (9369) olan görüntülerde Windows 8.1 ibaresinin hiç geçmemesi dikkat çekiyor. Bunun anlamı, Microsoft'un Windows 8.1 ismini henüz kullanmaya başlamış olması olabilir.

WinForum.eu'nun sızdırdığı ekran görüntülerinde herhangi bir yeni işlev de göze çarpmıyor. Tam yapı numarası olan 6.3.9369.0.fbl_partner_out14.130324-1300 (x64), işletim sisteminin 64-bit Microsoft Partner sürümü olduğunu gösteriyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi Internet Explorer 11 de yapı içerisindeki yerini almış bulunuyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Başlat tuşu yine yok gibi, başlat tuşunu da ekleseler güzel bir W7-W8 karması olabilir.

windows 7 nin güzelim arayüzünü bozup şu saçmalığa döndüler ya aklım almıyor.

Sanki Görsel Düzeltmeler Yapılmış.Bu 8.1 Daha İyi Olacak Gibi.

pencereler linux taki pencerelere benzemiş

başlat tuşu gelmediği sürece bir çok kişinin 8 yüklemicegine eminimş. . .

Ne başlat menüsüymüş ya. Bir program ile bu problem gideriliyor. Ücretsiz, hafif ve Türkçe. Takılmayın şu başlat menüsüne.

Windows 98 -xp-vista-win7 hepsini orijinal alıp kullandım Windows 8 de 29 tl aldım win8 kullanıpta Windows 8e hasta olan bir benmiyim

Windows Millenium'dan şaşmıcan abi

başlat tuşu meraklıları w7 de kalabilir :D

en son leaklarda başlat tuşu ve masaüstüne boot var :)

hala win 2000 color teması buneya saydam pencerelerimizi geri istiyoruz. metroda şeçmeli olsun dokunmatik ekranı olan açar olmayan açmaz . eski yönetimde ms kulanıcıları düşünürdü şimdi apple yi örnek alıyo yakında batar.

Şifremi yazdıktan sonra masaüstü geliyorsa benim için önemli bir sorun kalmamıştır. Metro ara yüzü de ufaklıklar kullanıyor, ram sorununu da çözerlerse win7 ye elveda canım dicem.

bildiğim tek bir işletim sistemi var windows 98. Adamlar sadece kar etmek için yazılımlarına basit eklemeler yapıyorlar.bari şu yazılımı tamir edin de antivirüs programlarına para ödemeyelim

Windows Secmeli Star Menü Geri Gelsin ve 8.1 Güncellemesi İle Bide Eski Oyunlarımız Çalışsın Tabi Metro Start Arka Planda Kişiselleşsin: Windows 8 Güzel ama Windows 9 Kim Ne Derse Desin Çok BüYük Bir Girişim v Değişim Olacak...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir