World of Tanks'de tank avcıları güncellemesi

İngiliz, Alman, ABD ve Sovyet birliklerine 20'den fazla tank destroyeri ekleniyor.

World of Tanks'de tank avcıları güncellemesi

Wargaming bugün yaptığı bir açıklamayla World of Tanks PlayStation 4 sürümüne "Tank Avcısı" güncellemesinin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme ile oyuna toplamda 23 adet birbirinden güçlü tank destroyeri ekleniyor ve PlayStation 4 deneyimini çok daha heyecanlı bir hale getiriyor.

"Tank Avcısı" güncellemesi ile ABD, Sovyet, Alman ve İngiliz tank birliklerine eklenen araçlar, oyundaki en güçlü ve tanınan tanklar arasında. Bu tank destroyerleri, en sağlam zırhları dahi delip geçecek güçte olmalarının yanı sıra kamuflaj yetenekleri ile de göz dolduruyorlar. Gelen tankların zırh veya hızları diğer tanklara kıyasla daha düşük kalsa dahi ateş güçlerinin son derece yüksek olması bu dezavantajı avantaja çevirmekte. Er meydanına çıkacak belli başlı tank destroyerleri arasında çevik, güçlü ama hafif zırhlı M18 Hellcat, the Waffenträger auf Pz. IV ve Object 263 da bulunuyor.

World of Tanks PlayStation 4 sürümünün PlayStation Plus üyeliği gerektirmediğini ve tüm PlayStation hesabı sahipleri tarafından ücretsiz olarak oynanabileceğini bir kez daha hatırlatalım.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

çok dandik bir oyun gidin wharthunder oynayında gerçek savaş görün.

Ya bu adamlar aşmış ya. Gelmiş geçmiş en güzel savaş oyunlarını yapıyorlar, daha ne olsun. Polonya lı bu firma, çatır çutur paralarını kazanıyorlar, hakediyorlar da. Helal olsun.

@16 Mayıs 2016 09:09 Polonya değil Rus yapımı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost