Yazdıkça Vodafone'dan dakikalar hediye

Tombow'un 100. yılının şerefine yaptığı kampanya sayesinde Vodafone'dan dakika kazanabilirsiniz!

Vodafone ve Tombow'dan iş birliği

Dünyaca ünlü mekanik kurşun kalem ve ucu şirketi Tombow, yeni uç tüpünün piyasaya sürümü öncesi bir yeniliğe daha giderek 100 yılın ardından logosunu  değiştirdi.

Ergonomiğe ve tasarıma düşkün müşterilerine tasarım ödüllü şerit silici gibi ürünleri sunan Tombow, yusufçuktan türeyen isminin anlamını tamamlayan dragonfly logosunu marka ismine ekleyerek daha farklı bir çizgide ilerlemeyi amaçlıyor.

Bunun yanı sıra 100. yıl dolayısıyla kendini yenileyen Tombow markası, en bilinen ürünü mekanik kurşun kalem uç tüpünü daha avantajlı hale getirdi.

İçerik olarak 2 kat artmasına karşın fiyatını koruyan yeni uç avantajlarıyla beraber tüketicisine sunuluyor. Buna ek olarakta kullanıcısına Vodafone'dan hediye konuşma kazanma şansını da sunuyor.

Şanslı tüplerde 8 TL / 20 dk konuşma hakkı kazanan kullanıcı hakkını gün
sonuna kadar değil 24 saat boyunca kullanabiliyor. Milyonlarca dakika konuşma şansını tüketicisine sunan Tombow, yeni logosu, yeni profesyonel uç tüpleri serisi ve kampanyalarıyla bu seneye de imza atacak gibi gözüküyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

yarın ilk işim bi tombo uç almak olucak ozaman....

tamamda hediye dakikayı nasıl elde ediyoruz...????

Güzel kalemdir , güzel uç üretir... Şu an 32 yaşındayım , 15-16 yaşında lise de aldığım Tombow 07 kalemimi hala kullanırım... Şu an iş yerinde kullanıyorum...

eski kutulardan almayın sakın :)

Yeni uçları eskiye göre gayet adi gıcır gıcır ediyor yazarken umarım eski kalitesine döner .

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir