Yeni Casper, MediaTek Helio P60 ile Geliyor

Casper'ın yapay zeka teknolojili yeni telefonu Dünya Mobil Kongresi'nin en iyisi MediaTek Helio P60'la geliyor.

Yeni Casper, MediaTek Helio P60 ile geliyor

Best of WMC 2018 / 2018 Dünya Mobil Kongresi'nin En İyisi ödülüne layık görülen MediaTek Helio P60, Casper'in Yapay Zeka teknolojili yeni telefonunda kullanılacak. Yapay Zeka özellikli MediaTek Helio P60 işlemci, zaman içerisinde telefonu ve kullanıcısını yakından tanıyor, kullanım alışkanlıkları doğrultusunda daha hızlı ve daha iyi bir deneyim sunuyor; hem kamera deneyiminde, hem de oyun performansında kullanıcıya 2 kat fayda sağlıyor.

Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek'in, tüm dünyada tüketicilerin akıllı telefonlardan beklentilerini tümüyle yeniden tanımlayan yeni işlemcisi Helio P60, ülkemizde ilk kez Casper'ın yeni telefonunda kullanılacak.

Casper'ın yeni telefonu, yüz tanıma, gerçek zamanlı kamera fonksiyonları, ortam ışığına tam uyum gibi özellikler sunacak. Telefonda kullanılan MediaTek Helio P60, 8 çekirdekli işlemcisinin 4 çekirdeği ARM-Cortex A73 olduğundan, oyun performansında yaklaşık 140.000 Antutu skoruna sahip bulunuyor.

Casper'ın, ön duyurusundan itibaren bir heyecan dalgası uyandıran ve merakla beklenen, Helio P60 işlemcili, Yapay Zekalı yeni telefonunun ne zaman tanıtılacağı, hangi özellikler ve fiyat ile geleceği önümüzdeki günlerde belli olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost