Yeni Epson L655 ile yüzde 90 tasarruf

Epson'un yeni yazıcı modeli l655 ile baskı maliyetinde yüzde 90'a varan tasarruf.

Epson'la tasarruf zamanı

Epson'un yeni yazıcı modeli L655; iki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple gelen; hızlı ve uygun maliyetli renkli baskı sunan, kopyalama, faks ve tarama özellikleriyle entegre mürekkep tankına sahip çok işlevli bir dubleks yazıcı.

Baskı maliyetinde yüzde 90'a varan tasarruf

Epson L655 ilk alımda 70 ml'lik 6 renk (2 cyan,2 magenta,2 sarı) ve 140 ml'lik 2 siyah Epson orijinal mürekkep şişeleriyle geliyor.  Gönderilen ilk setler sayesinde 11 bin sayfalık siyah baskı ve 13 bin sayfalık renkli baskı kapasitesiyle dikkat çeken L655, baskı maliyetinde yüzde 90'a varan tasarruf sağlıyor. Ayrıca çift taraflı baskı imkanıyla kağıttan ve zamandan tasarruf sağlayan model dakikada ortalama 14 sayfalık çıktı kapasitesine sahip. Çoklu kopyalama fonksiyonuyla tek tuşla bir sayfanın 99 kopyasını almaya imkan tanıyan hepsi bir arada yazıcının tarama çözünürlüğü de 1200dpi.

İş amaçlı baskı mürekkebi

Ofis kullanımı için hızlı kuruma ve lekesiz baskı sağlayan orijinal boya mürekkebi ve siyah pigment mürekkepler, L655'in diğer bir avantajı. Ayrıca Epson Connect ile Wi-Fi bağlanabilirlik özelliği dünyanın her yerinden akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinden baskıyı kolaylaştırıyor. Yöneltici gibi bir kablosuz erişim noktasına gereksinim duyulmadan Wi-Fi özellikli cihazlara doğrudan bağlanmaya olanak tanıyan Wi-Fi Direct'de L655'de bulunmakta.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 438 Euro+KDV.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir