Yeni iPad geliyor ama gelen, iPad Air 3 değil

Apple yeni bir tablet sunmaya hazırlanıyor...

  • Levent Öztürk
Yeni iPad geliyor ama gelen, iPad Air 3 değil

Yeni bir rapora göre Apple, Mart ayında yeni bir iPad tanıtmak için hazırlanıyor ancak bu iPad, daha önce söylentilerde belirtildiği gibi iPad Air 3 değil, iPad Pro olacak.

9to5Mac'in kaynakları, tabletin 9.7 inç'lik bir iPad Pro olacağını iddia ediyor. Bu da yeni tableti, geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülen 12.9 inçlik iPad Pro'nun daha küçük bir seçeneği haline getiriyor.

Apple'ın yeni tabletinin, RAM ve 4 hoparlör de dahil olmak üzere iPad Pro ile benzer özellikler taşıyacağı söyleniyor. Bu da, iPad Pro ihtimalini iyice güçlendiriyor. Raporda belirtilene göre Apple Pencil desteğinin yanı sıra, aynı renk ve depolama seçenekleri de sunulacak. Ayrıca Apple'ın yeni iPad Pro için, daha küçük bir Smart Keyboard sunması da bekleniyor.

Ne yazık ki yeni tabletin fiyatı hakkında henüz bir fikrimiz bulunmuyor. Ancak Apple'ın 15 Mart tarihinde düzenlemesi beklenen etkinlikte, daha fazla ayrıntının sunulacağını söylemek mümkün...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

sırf "pro" ismi yüzünden fiyatı daha pahalı olmasın yeter ki. smart keyboard desteği iyi olur ama

17:10 tam da aklımdakini söyledin kardeşim helal olsun. umarım pro diye normal ipad fiyatını geçmez. geçerse de alamayız zaten yeterince pahalı bizim için.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost