Yeni TCL MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30 Geldi

TCL MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30 Türkiye'de satışa sunuldu.

Yeni TCL MOVETIME akıllı öocuk saati MT30 geldi

TCL Communication tarafından Qualcomm Technologies Inc., Qualcomm Snapdragon Wear 2100 platformunda  geliştirilen ve ebeveynlerin en son teknolojiden faydalanarak çocuklarıyla bağlantıda kalmalarını sağlayan MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30 satışa sunuldu. Bu yeni hücresel-bağlantılı kol saati, çocukların ebeveynlerini ve seçtikleri arkadaşlarını aramalarını veya mesajlaşmalarını sağlayıp onların eğlenceli günlük arkadaşı olurken aynı zamanda da önceden belirlenmiş bir bölgeden çıkmaları durumunda ebeveynlerine anında bildirim gönderiyor.         

Eğlenceli ve kullanımı kolay

MOVETIME Akıllı Çocuk Saati  MT30 rengarenk dokunmatik ekranı ve kullanımı kolay özellikleriyle öne çıkıyor. Çocuklar arkadaşlarını Bluetooth aracılığıyla ekleyebiliyor, eğlenceli emojiler ve mesajlar gönderebiliyor ve cihazda var olan oyunla oynayabiliyor. Elbette ebeveynler de özel uygulamalar sayesinde çocuklarıyla her zaman bağlantıda oluyorlar.  

Her çocuğun havalı arkadaşı

Kompakt ve küçük bileklere göre tasarlanan MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30, değiştirilebilir saat ekranı ve renkli kordonuyla dikkat çekiyor. Hücresel bağlantı özelliğiyle MT30, ebeveynlerin ve çocukların birbirlerine sesli mesaj yollamaları ve arama yapmalarına izin verirken; tek bir kez şarj ettiğinizde iki güne kadar dayanan pil ömrü sunuyor. MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30 ayrıca IP67 seviyesinde  toza ve suya (statik suda bir metreye kadar) dayanıklıdır.

Ebeveynlerin gönül rahatlığı

MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30, çok çeşitli konum özellikleri içererek Snapdragon Wear 2100 platformunun GPS özelliği sayesinde kapalı ve açık alanlarda konumlandırma, çift yönlü arama ve güvenli bölge işlevleri sunuyor. Kol saatinin üstündeki SOS (İmdat) tuşu, cihazın acil durumlarda yardım çağırmasını ve üstün konum doğruluğu sunmasını sağlıyor. Ayrıca güvenli bölge özelliği sayesinde, cihaz önceden ayarlanmış bir alandan çıktığında uyarı gönderiyor. Aileler özel uygulamalar ve cihaza bağlanabilmeleri sayesinde çocuklarının nerede olduğunu gün boyunca izleyebiliyor.

MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30 ayrıca çocuklara yapılacaklar listesi ve hatırlatıcı işlevlerini sunarak, zaman yönetimini öğrenme konusunda onlara yardımcı oluyor. Önemli günleri ve randevuları işaretleme özelliği sayesinde de ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

TCL MOVETIME Akıllı Çocuk Saati MT30'un önerilen satış fiyatı 699 TL.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost