Yeni Winamp'ı artık indirebilirsiniz

Popüler medya oynatıcı Winamp'ın 5.54 sürümü hazır; artık indirebilirsiniz...

Yeni Winamp'ı artık indirebilirsiniz
5.54 sürümü ile birlikte geliştirilmiş Flash desteği geliyor...

Dünyanın en popüler medya oynatıcı yazılımı olan Winamp'ın yeni sürümü 5.54 indirilmeye sunuldu. Yeni sürümde dikkat çeken yeniliklerin başında geliştirilmiş Flash desteği, yeni dil paketleri ve "Now Playing" arabirimi geliyor.

Yeni Winamp sürümünü indirmek isteyenler buradaki adresi ziyaret ederek 9 MB büyüklüğünde kurulum dosyasını bilgisayarlarına indirebilirler. Hatta dileyenler, yine ücretsiz olarak, içerisine ekstra bir MP3 dosyası eklenmiş "Bundle" paketini de indirebilir. Eğer sizin istediğiniz Winamp'ın "Pro" sürümüyse, bu durumda 19,95 Doları gözden çıkartmak zorundasınız...

Okuyucu Yorumları

Toplam 36 Yorum

aimp2 den vazgecememmmmmmmmm!

Sürekli yeni sürümü çıkıyor. Her ay on kere Winamp'ı yüklemekten bıktık.

Winamp, geliştirildikçe maalesef aşırı ağır çalışır bir hal aldı. Açıkçası Winamp'ı alışkanlıklarım yüzünden kullanıyorum. Winamp olmasaydı Aimp2 kullanırdım.

553 den ne farkı olduğunu anlayamadım

aimp2 mi :)) Gülmekden başka bişey yapamam.Tamamen basit..

"Bundle" paketinin tam olarak farkı ne anlamadım mpe3 dışında

Aimp'i yeni kullanmaya başladım. Winamp'tan daha çok sevdim. Vista da sorun çıkarıyordu bazen. Aipm iyi oldu.

AIMP2 deneyin memnun kalacasınız.

dil desteği 10'a yaklaşmış facebook gibi Türkiye'de çok kullanılmasına rağmen dil desteğini kendisi sağlamıyor ali sarıoğlu sağolsun o türkçeliştiriyor

wmp veya winamp dışındakileri gereksiz duyuyorum gereksizce çıkarılan programlar serisi 2... :)

teşekkürler indirek bari

winamp güzel fakat aımp2 çok daha güzel ikisinide kulanıyorum ve aımp2 'den duyduğum ses kalitesini diğer hiç bir proğramda henüz bulamadım.

BENDE AİMPCİYİM

Aimp2'nin daha adını bile yeni duydum.. :)

nerden ındırecem yardımcı olabılırmısınız

aimp i bnde ilk defa duyuyom ama baktım güzel bişeye benziyo :)

Pc yi bildim bileli winamp var. Windows bile sürüm 7 oldu winamp hala 5 :) benim arayüzüm değişti winampın yüzü değişmedi hep aynı :)

valla winamp kullanmam şahsen WMPlayerbana yaterde artar bile winamp biraz yanında sönük kaldığına inanıyorum :)

winamp tan kalite olarak çok daha iyi player lar var. ama winamp ın hatırası için her zaman kullanacağım. pc nedir bildiğimizde hep o vardı. onla dinedik hep müziklerimizi... classic skin e devam:)

winamp tek gecerim hacı

aimp2 winamptan daha güzel bilgisayara daha az zorluyor winamp çok zorluyor

AİMP2.11 derim başka bişey demem eskiden winamp kullanıyordum ama AİMP2.11 i görünce unuttum yaklaşık 6 aydır winampın yüzüne bile bakmıyom çalma listelerindeki şarkılar çok olunca açılmada kapanmada winamp kasıyor ama AİMP hiç öyle birşey yapmıyor indirmek isteyen olursa
www.aimp.ru

winamp'in devrim niteliğindeki olayı sarkiyi sağ tiklayip auto-tag'e göndermekte. sonra mp3tag ya da mediamonkey gibi programla düzenlemek kalıyor.

AIMP2 ve gerçekten inanılmaz bir yazılım, hem kullanımı hemde sistem kaynaklarına yük bindirmemesi müthiş. Media Player kullanıcısıyım ama aimp i de kullanırım. Şu bir gerçek ki hiç bir payer Windows media playerin verdigi ses kalitesini vermiyor, ha bi de j river media center o da çok iyi ve kaliteli.

1.j river media center
2.aimp
winampı bilgisayarımda bile bulundurmam.çok gereksiz

Görsel olarak çok güzel tam beğendiğin bir tip. Kulanndım ama bilgisayarı çok kasıyor. İndirmek isteyenlerin dikkatine..

Sanırım bazıları aimp reklamıyla sitesinin yararına çalışıyor, adını bile duymadım, eminimki çok dandik bişeydir, türk sitelerde de eğer bulursanız trojanlıdır dikkat edin,adamlar bu kadar dediğine göre çok dandirik bişey =)

windows mediaplayer kadar eski bir oynatıcıdır winamp gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

aimp2 denemeden konuşmayın ruslar bu işi biliyor ;)

..........aimp2 DRM korumalı müzikleri çalamıyor........ (bkz.ttnetmuzik).... onun üçün winampa devam.......

aimp korumalı müzikleri çalamıyor doğru ama onu da cevirmenin yolu var bakın converter ler...

araştırın bulun link vermem uygun olmaz...

http://www.oldversion.com/Winamp.html adresinden eski winamp sürümlerini edinebilirsiniz.Aimp2 ile aynı ram miktarını tüketen winamp 2.91 iyi bir alternatif olabilir.Zaten 5x sürümleri ile multimedia pazarını da oldukça kaybetti winamp nedeni 3x sürümleri de olabilir.Aimp'in alt panelde durmayıp masaüstüne kısalması tek kötü yönü ancak plugin leri skinlerinin çeşitliliği ve ramden yememesi winamp'a göre fazlaları.

Winamp müzik konusunda çok iyi. Ama medya oynatma konusunda biraz daha gelişse keşke. VLC Media Player gibi neredeyse her medya dosyasını oynatsa, bide bu müzik olayını devam ettirseler iyi olur.

Sen de yorum yaz