Yılbaşında "İlk Görüşte Vaaay" Deyin!

Sevdiklerinize yılbaşında "İlk Görüşte Vaaay" diyecekleri bir Xperia hediye edin.

Yılbaşında "İlk Görüşte Vaaay" deyin!

Şık tasarımı ile sürükleyici eğlenceyi sunmak üzere Sony inovasyon ve ses teknolojilerinden yararlanan Xperia XZ1'in insan gözünün yeteneklerinin ötesine geçen detayları yakalayan en son teknoloji Motion Eye kamerası saniyede 960 kare video çekiyor; Öngörülebilir Yakalama ve Otomatik Odaklama ile kesintisiz çekim sağlıyor; muhteşem görüntüler için sınıfının lideri görüntü teknolojilerini içeren HDR ekranı ve 3D Oluşturucu özelliği ile dikkat çekiyor.

Uyumlu kulaklıklarla kullanıldığında Yüksek Çözünürlüklü Ses ile premium müzik dinleme deneyimini sunan Xperia XZ1, suya / toza dayanıklılığı ve Corning Gorilla Glass 5 cam ile güçlendirilmiş ekranı sayesinde sağlamlığını da güvence altına alıyor. Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Klasik Siyah olmak üzere, her biri de doğanın armağanı tonlardan esinlenen üç renk seçeneği ile Xperia XZ1 fotoğraf tutkunu sevdikleriniz için mükemmel bir hediye alternatifi.

Xperia XZ Premium, dünyada bir akıllı telefonda ilk Süper yavaş çekim özelliğini sunan Motion Eye kameraya sahip olmasının yanında dünyanın 4K HDR ekrana sahip ilk akıllı telefonu3 olma özelliğini taşıyor. Xperia XZ1'deki gibi Xperia XZ Premium'da yer alan Öngörülebilir Yakalama özelliği, kamera açıldığı anda hareketi tespit edip görüntüleri kendi belleğine kaydetmeye başlıyor ve deklanşöre basmadan bir saniye önce kaydetmeye başlayıp dört fotoğraf arasından seçim yapmayı sağlıyor. Parlak Krom ve Derin Deniz Siyahı renkleri ile gelen Xperia XZ Premium'un, gelişmiş kamera özellikleri ile sevdiklerinize yılbaşında "vaaay" dedirtebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir