Zyxel Sınırsız İletişimin Yeni Boyutlarını Sergileyecek

Zyxel, MWC'de mobilite ve esnekliğin sınırlarını gözler önüne serecek.

Zyxel, Mobile World Congress 2017'de!

Ağ teknolojileri alanında dünya liderlerinden biri olan Zyxel, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında İspanya'nın Barselona kentinde gerçekleştirilecek Mobile World Congress 2017'de LTE-Mobil Erişim ve bina içi kapsama çözümlerini sergileyecek. GSM operatörlerinin endişe duyduğu konularda çözüm üretmeye odaklanan firma, ağ iletişim partneri mottosuna yakışır bir şekilde müşterilerine mobil iletişimde kesintisiz yüksek hız ve esneklik vaadinde bulunuyor. 

4,5 ve 5G süreci ile iletişimde bir adım daha ileri gidilerek nesnelerin interneti kavramı daha çok hayatımızın içine girecek. İnternete bağlı araçlardan, bağlayıcı cihazlara kadar pek çok yeni ürünle beraber iş yaşantımızda ve evlerimizde çeşitli uygulamalar yerini alırken bu gelişmelere uygun yeni çözümler geliştiren Zyxel hayatımızı kolaylaştırmaya devam edecek.

MWC 2017'de yer alacak Zyxel'in Mobil Erişim (LTE) çözümleri, özellikle sabit geniş bant altyapısının yeterli olmadığı pazarları hedefliyor. Zyxel'in yeni 4G LTE-A CAT 6 kapalı ortam IAD'leri, MWC 2017'de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Yeni ürünler, tüketicilerin sorunsuz bir şekilde 4G-LTE ağlarına erişebilmesine olanak sağlayacak.

Operatörlere en büyük destek Zyxel'den

Müşterilerinin sabit geniş bant alanlarının olmadığı yerlerde bağlantı kurmalarını sağlayarak operatörlerin hali hazırda mücadele ettiği sorunları çözmeyi hedeflediklerini belirten Zyxel Türkiye Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Kaan Tuncer "Mobil Erişim çözümlerimizle, operatörlere güçlü ve kapsamlı mobil geniş bant ağları kurma konusunda hizmet sunuyoruz" dedi.

MWC'de, büyük binalarda mobil sinyal kapsama alanındaki zorlukların önüne geçmek üzere tasarlanan Zyxel'in In-Building Coverage çözümleri de tanıtılacak. Herhangi bir kapalı mekanda bulunan kişiler genellikle sinyal kuvvetinin açık havada olduğu kadar iyi olmadığından yakınır.

Zyxel'in In-Building Kapsama ürünleri ZoneDAS ve MIMO Repeater (Çoklu Anten Tekrarlayıcı) ise bu soruna çözüm sunuyor. Yeni ürünler, havaalanları, alışveriş merkezleri, oteller ve ulaşım merkezleri gibi kalabalık ortamlarda bile sorunsuz iletişim sağlıyor.

Yeni nesil ağ iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Zyxel, sektördeki önemli rolünü öne çıkaran en yeni ürünlerini, 27 Şubat-2 Mart tarihleri arasında Barselona'daki Fira Gran Via'da gerçekleşecek olan MWC 2017'de 5 numaralı salondaki 5G10 numaralı stantta sergileyecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play