AeroCool Modern-V incelemesi Sistem kontrolünüzde

Özellikle oyunculara hitap ediyor.

Oynat AeroCool Modern-V Özellikle oyunculara hitap eden ürün ile sistem sıcaklığını kontrol altına alabilirsiniz.
Ürün LCD ekranı ile size sistemdeki önemli parçaların sıcaklıklarını ve fan devir hızlarını LCD ekranı vasıtasıyla sunuyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kolay kurulum
  • lCD ekran başarılı
  • Ayrı ayrı gösterme
AeroCool Modern-V bilgisayar donanımında ne olup bittiğini bilmek ve kontrol altında tutmak isteyenler için tasarlanmış bir ürün. 2 adet 5.25" yuvasına takılan bu ürün LCD ekranı ile size sistemdeki önemli parçaların sıcaklıklarını ve fan devir hızlarını LCD ekranı vasıtasıyla sunuyor. Sıcaklık için toplam 4 adet thermocouple var. Bu algılayıcıları işlemci, anakart, ekran kartı ve sabit diskinizin üstüne kutudan çıkan bantlarla yapıştırarak donanımların sıcaklıklarını takip altına alabiliyorsunuz.Fan devri içinse yine 4 adet fan girişi bulunuyor. Bu fanlardan işlemci için olanı aynı anda anakarta da bağlanarak anakart sistem takibini de aktif kılıyor. Tüm sıcaklık ve fan hızlarını ön yüzdeki şık LCD ekrandan kontrol edebilirsiniz. Bu ekranın altında ise ayar, mod ve açma/kapama düğmeleri var. Mod düğmesine basarak işlemci, sistem, ekran kartı ve sabit disk değerleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Tüm donanımları aynı anda görmek ise maalesef mümkün değil. Ayar düğmelerini fan hızlarını 100 RPM aralıklarla değiştirmek ve alarm verilecek sıcaklıkları belirlemek için kullanabilirsiniz. Tüm kablolar etiketlendiği için kurulum kolay.
Özetle

lCD ekranıyla kasanızın görünüşüne de katkıda bulunucak AeroCool Modern-V çok kolay kuruluyor.

AeroCool Modern-V Teknik Özellikleri
Ürün Modeli AeroCool Modern-V
Ürün Türü İşlemci Soğutucu
CHIP Online Notu 68
Üretici Aerocool
Teknik Detaylar
Montaj 2 adet 5.25"
Sıcaklık algılayıcı 4 adet
Ekran LCD
Sıcaklık göstergesi C / F
Fan kontrolcüsü 4 adet
Diğer Alarm

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yaklaşık bir yıldır kullanıyorum aerocool kasayla birlikte aldım çok kullanışlı hangi noktada ısı artıyorsa o noktaya bağlı fanı hızlandırıyor böylece gereksiz fan gürültüsü olmuyor

@icakmak nerden aldigini soylermisin

Sen de yorum yaz