AirTies Air 5340 ve Air 4310 incelemesi AirTies Air 5340 ve Air 4310: İkisi bir arada

Kapsama sorunu olmadan internete bağlanabiliyorsunuz

Oynat AirTies Air 5340 ve Air 4310 AirTies'ın özellikle büyük veya çok katlı evler için hazırlamış olduğu kablosuz ağ paketi uygun fiyatıyla kablosuz ağ sorunlarına son veriyor.
CHIP ONLINE Notu
85

Oturma odanızda sorunsuz bir biçimde kablosuz ağınıza bağlanabilirken bir üst kata çıktığınızda bağlantı problemleri ortaya çıkıyorsa kablosuz ağ ekipmanlarınız gözden geçirme vakti gelmiş olabilir. AirTies'ın Test Merkezi'mize gönderdiği AirTies Air 5340 ve Air 4310 paketi, içerisinde ADSL2+ ve 802.11n destekli bir modem ve yine 802.11n destekli bir yönlendirici barındırıyor. DSL hatıınızın geldiği noktada Air 5340'u kullanırken evinizin diğer noktasına da Air 4310 modelini yerleştiriyorsunuz. Modemin üzerindeki tek bir tuşla bu iki cihazı eşitleyerek artık evin istediğiniz yerinde kapsama sorunu olmadan internete bağlanabiliyorsunuz. Eğer eviniz çok daha büyük ise bir adet Air 4310 daha satın alıp köprüleme de yapabilmek mümkün. Yaptığımız testlerde iki ürünün toplamda 5 katlı bir evin her noktasına kablosuz ağ sinyalini başarılı bir şekilde iletebildiğini gördük.

Özetle

AirTies'ın özellikle büyük veya çok katlı evler için hazırlamış olduğu kablosuz ağ paketi uygun fiyatıyla kablosuz ağ sorunlarına son veriyor.

AirTies Air 5340 ve Air 4310 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli AirTies Air 5340 ve Air 4310
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 85
Üretici AirTies
Teknik Detaylar
Portlar 4 x 10/100 Ethernet
Kablosuz çıkış gücü 20 dBm
Kablosuz güvenlik WPA, WPA2, WEP
Kablosuz iletişim hızları 150 Mbps
LED'ler Güç, Kablosuz Ağ, Ethernet, AirTouch
Güç Harici 12V güç adaptörü

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Airtiesten düşük model bir modem almıştım modemde sorunlar yaşadım servise gönderdim.Airties bana yeni ve üst model bir modemi ücretsiz gönderdi.Şimdiye kadar yabancı firmalarda dahil bu kadar mükemmel bir servis anlayışına sahip firme görmedim.Sorunlarla hemen ilgileniyor ve çözüme kavuşturuyorlar.Airties Air 5340 modelini kullanıyorum.Tek kelimeyle kusursuz bir modem kendi güvenlik duvarı var kurulum bir çocuğun başarabileceği kadar kolay ve hızlı.Kesintisiz ve mükemmel hızda bağlanmayı gerçek korumayla (wpa2 şifreleme + firewall) sağlıyor.Görüntüsü çağımızın çok ötesinde gerçekten olağanüstü güzel bir dizaynı var.Airtiesi herkese tavsiye ediyorum.

Evet bende airties tr 250 kullanıyorum eski bir model olmasına ragmen 10 numara eski model olmasının nedeni alalı 5 yıl gecti hala tık yok firma bence bu işte lider ....

Ya herşey iyi güzel de çok pahalı onun yerine tp link td-w8960nd almanızı öneririm daha ucuz ve daha performansı yüksek

cok cok güzel hızı olsun ama fiyatı çok pahalı

Sen de yorum yaz