Avermedia EZMaker PCMCIA incelemesi Dizüstünde video hazırlama

Avermedia EZMaker PCMCIA, video hazırlamak için komple bir donanım ve yazılım çözümü. PCMCIA bağlantısı sayesinde bilgisayarla oldukça hızlı bir iletişim kuran ürün FireWire girişinden görüntü alabiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
73

Dizüstü bilgisayara sahip kullanıcılar, video disk hazırlamak gibi, masaüstü bilgisayar kullanıcılarının kolayca yapabileceği birtakım işlevlerden mahrum kalıyor. Bunu göz önüne alan Avermedia, yeni ürünü EZMaker PCMCIA'i dizüstü bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunuyor.Avermedia EZMaker PCMCIA, video hazırlamak için komple bir donanım ve yazılım çözümü. PCMCIA bağlantısı sayesinde bilgisayarla oldukça hızlı bir iletişim kuran ürün FireWire girişinden görüntü alabiliyor. Kayıt edilen videoları DVD, SVCD ve VCD formatına kolaylıkla çevirebilen EZMaker, bu görüntüleri DVD+ R/RW, DVD-R/RW ve CD-R/RW medyalara da yazabiliyor. Donanım ile birlikte gelen yazılımın kurulumu ve kullanımı çok basit. Ulead DVD Movie Factory yazılımı ile birçok işlemi aynı anda yapabiliyorsunuz. Videolarınız arasında geçiş efektleri kullanabilir veya altyazı ekleyebilirsiniz.

Özetle

EZMaker PCMCIA güçlü bir sistem ile kullanıldığında birçok kullanıcının hayallerini gerçekleştirebilecek bir donanım çözümü.

Avermedia EZMaker PCMCIA Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Avermedia EZMaker PCMCIA
Ürün Türü Video Aksesuarı
CHIP Online Notu 73
Üretici Avermedia

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Son Video Aksesuarı İncelemeleri