Aztech HL110E incelemesi Kablolara kesin çözüm

Oynat Aztech HL110E HL110E ile internet erişim özelliğine sahip tüm cihazlarınızı priz üzerinden internete bağlayın.
Evinizin bir ucundan öbür ucuna kablo çekmeye gerek kalmadan istediğiniz cihaza internet erişimi sağlayabilirsiniz.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

200 Mbit hızı ile performans konusunda, 128 Bit şifreleme ile de güvenlik konusunda başarılı olan çok pratik ve kullanışlı bir ürün.

Evinizin bir ucundan öbür ucuna kablo çekmeye gerek kalmadan istediğiniz cihaza internet erişimi sağlayabilirsiniz.

HL110E ile internet erişim özelliğine sahip tüm cihazlarınızı priz üzerinden internete bağlayın.

Aztech'in yeni HL110E 200Mbps priz ağı adaptörü sayesinde artık evinizdeki ağ kablolarından büyük oranda kurtulabilirsiniz. Ürünün çalışma sisteminden bahsetmek gerekirse ilk olarak modeminizden çıkan Ethernet kablosunu HL110E'ye bağlıyorsunuz ve HL110E'yi de prize takıyorsunuz. Bu sayede internet bağlantınızı elektrik şebekeniz ile paylaşmış oluyorsunuz. İnternet bağlantınız sayacınız dâhilinde olduğu için bağlantı güvenliğiniz konusunda da herhangi bir sıkıntı olmuyor. Sonrasında yapmanız gereken ise evinizin neresinde olursa olsun, internete bağlanması gereken cihazın en yakınındaki prize, satın alacağınız 2. HL110E'yi takmak. Daha sonra ürünün beraberinde gelen ağ kablosunun bir ucunu HL110E'ye diğer ucunu da internete bağlanması gereken cihaza bağlayarak evinizin bir ucundan öbür ucuna ya da üst kattan alt kata kablo çekmeye gerek kalmadan istediğiniz cihaza internet erişimi sağlayabilirsiniz. PC'ler, modemler, switch'ler, oyun konsolları, STB'ler ve interneti kullanabilen bütün cihazları HL110E ile internete bağlayabilirsiniz. Üstelik ürünün herhangi bir kurulum gerektirmeyen yapısı sayesinde doğrudan 128 Bit AES şifrelemeli bir internet bağlantınız olabilir.

Aztech HL110E Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Aztech HL110E
Ürün Türü PowerLine
CHIP Online Notu 85
Üretici Aztech
Teknik Detaylar
Standardı HomePlug AV
Aktarım Hızı 200Mbps (Elektrik hattı üzerinden)
Kapsama alanı İki nokta arasında 200m
Arayüzü 1 x Ethernet 10/100 AutoMDI
Gösterge ışıkları Var, LED
Diğer Kolay Bağlantı butonu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

gerçekten güzel bir olay kablolarla uğraşmaktansa bunu kullanmak hemde evin neresine gidersen git elektirik varsa net de var

Ben aldım ancak performansı çok düşük. Trifaze elektrik girişi olduğu için kullandığım prizleri aynı fazda toplamama rağmen verim alamadım. İki oda arasında aynı sigortadan beslenmesine rağmen 18 Mbps üzerine çıkamadım.

Bu üründe arıza yaşıyorum ortadaki led ışığı çalışmıyo ikidininde ve bağlanamıyorum,ben dijitürkte kullanmak istiyorum ürünü fakat dediğim gibi bir arızasj var,bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost