Cooler CM Choiix Travelpad incelemesi CM Choiix Travelpad: Üçü bir arada

CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Eğer netbook'unuzu götürdüğünüz her yerde fareniz ile rahatça kullanabilmek istiyorsanız Choiix Travlepad'e göz atabilirsiniz.

Çok amaçlı ve başarılı bir mousepad.

Netbook satışlarının Dünya çapında artmasıyla üreticiler de kendilerine yeni bir pazar bulmuş oldular. Cooler Master da bu bağlamda netbook'lar için alt markası Choiix ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Firmanın yeni ürünü bir mousepad, fakat netbook'lar için üretilmiş olasından ötürü firma travelpad ismini daha uygun görüyor. Travlepad, sadece bir mousepad değil, yanı zamanda dizüstü bilgisayarınızın tozunu almanızı sağlayan bir bez işlevi de görüyor. Bu bağlamda ürünün üst kullanım yüzeyi Amerikan EPA onaylı AEGIS anti-mikrobiyal koruma ile kaplanmış. Travlepad'in bir başka güzel yanı ise ufak boyutları sayesinde netbook'unuzun klavyesi üzerine koyduktan sonra cihazı katlayıp taşımanız. Bu sayede Travelpad bir nebze de olsa ekranınızı koruyor. Son olarak Travlepad'in mikro-fiber yüzeyi, bazı farelerin yüzey ile sürtünmesini artırarak kaygan ve rahat bir biçimde çalışmasını engelleyebiliyor.

Cooler CM Choiix Travelpad Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Cooler CM Choiix Travelpad
Ürün Türü Mousepad
CHIP Online Notu 68
Üretici Cooler
Teknik Detaylar
Uygulama alanı 12" ve üzeri bilgisayarlar
Materyal Anti-Mikrobiyal mikro-fiber
Renk Siyah
Boyutlar 225 x 170mm
Taban Doğal kauçuk
Diğer Toz alabilme

Alternatifleri

Microsoft'un Bluetrack ve Logitech'in Darkfield teknolojili, mousepad gerektirmeden her yüzeyde çalışan fareleri iyi birer alternatif.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost