Digitus DA-70547 incelemesi Hız kesmeden

Hız kesmeden

Oynat Digitus DA-70547 Günümüzde kişisel arşivlerin bile gigabaytlarca veri demek olduğunu düşünürsek, bu verilerin bir yerden bir yere taşınma hızı bizim için daha da önemli hale geliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Günümüzde kişisel arşivlerin bile gigabaytlarca veri demek olduğunu düşünürsek, bu verilerin bir yerden bir yere taşınma hızı bizim için daha da önemli hale geliyor. Tam bu noktada imdadımıza yetişen Digitus'un yeni sabit disk istasyonu DA-70547, USB 3.0 desteği ile yüksek hızda veri aktarmamızı sağlayarak bizi USB 2.0'ın limitlerinden kurtarırken, aynı anda iki adet sabit disk birden bağlayabilmemize imkan tanıyarak iki disk arasında veri alışverişi yapmamız gerektiğinde bize büyük kolaylık sağlıyor. Tak & Çalıştır özelliği ile disklerinizi bağlayıp anında kullanmaya başlayabileceğiniz ürünün tek tuşla yedekleme işlevi sayesinde verilerinizi zahmetsizce ve yüksek hızlarla yedekleyebiliyorsunuz. SSD diskler ile yaptığımız testlerde elde ettiğimiz saniyede 150 MB okuma ve saniyede 110 MB yazma hız değerleriyle ürünün oldukça hızlı olduğunu gördük ki bu değerler USB 2.0'a göre yaklaşık 5 kat daha yüksek. Son olarak, açma/kapama ve yedekleme düğmelerine sahip ürünün ön tarafındaki LED ışıklar sayesinde cihazın çalışması hakkında bilgi edinebilmenizi sağladığını da belirtelim.
Özetle

Zamanın her şeyden değerli olduğu günümüzde daha fazla hız isteyenlerin tercihi olan DA-70547, çift disk desteğiyle de ideal kullanım sunuyor.

Digitus DA-70547 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Digitus DA-70547
Ürün Türü Disk kutusu
CHIP Online Notu 68
Üretici Digitus
Teknik Detaylar
Disk arabirimi SATA
Disk desteği 2.5", 3.5"
Arabirim USB 3.0
Güç 12V Adaptör
Bağlantı Hızı 5 Gbps
İşletim sistemi Windows 7, Vista, XP

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

fiyatları çok yüksek malesef

Sen de yorum yaz