Diskeeper 9 Home Edition incelemesi Diskeeper 9 Home Edition

Özetle

Sistem sağlığını stabil tutmak için belirli aralıklarla disk birleştirme yapmak ve parçalanmış verileri bir araya getirmek şart. Diskeeper 9 ile diskinizi daha hızlı birleştirebilir ve disk hakkında ayrıntılı bir rapora erişebilirsiniz.

Eğer zaman sizin için de önemli bir kriterse ve bu yüzden disk birleştirme işlemini her seferinde erteliyorsanız, Diskeeper 9’un ev kullanıcılarına yönelik Home Edition’ını deneyebilirsiniz.

Disk fragmantasyonu (parçalanması) dengesiz ve yavaş bir sistemin başlıca sebeplerinden birisidir. Aslında Windows işletim sisteminde bütünleşik bir disk birleştirme aracı bulunuyor, ancak bunun hızı son derece yavaş. Eğer zaman sizin için de önemli bir kriterse ve bu yüzden disk birleştirme işlemini her seferinde erteliyorsanız, Diskeeper 9’un ev kullanıcılarına yönelik Home Edition’ını deneyebilirsiniz. Program her yaş ve deneyim seviyesinden kullanıcıya hitap eden arayüzüyle kullanım kolaylığı getiriyor. Arayüzde yer alan seçenekler arasında analiz, birleştirme ve birleştirmeyi ajandaya bağlamak bulunuyor. Programın en etkileyici yönü, Windows’un birleştirme aracı göz önüne alındığında değeri daha da iyi anlaşılan hızı. Bu çarpıcı hız farkı, yazılımın kullandığı I/O Smart adlı teknikten kaynaklanıyor.Yazma ve okuma işlemleri esnasında geçici olarak duraklatılan birleştirme işlemi, arka planda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Programda disk birleştirmeyi istediğiniz an durdurabilir veya kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Diskeeper 9 Home Edition Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Diskeeper 9 Home Edition
Ürün Türü Sistem Yazılımları
Üretici Diskeeper

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost