Epson Stylus Photo RX 685 incelemesi Epson Stylus Photo RX 685: Çok işlevli

Fotoğraf meraklılarının kesinlikle ilgisini çekecek, yüksek baskı kalitesi ve CD üzerine baskı alabilmesiyle öne çıkan bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Baskı kalitesi
  • USB ve çoklu kart girişi
  • CD üzerine baskılama
Epson öyle bir ürün ortaya koymuş ki, özellikle fotoğrafla uğraşıyorsanız, tek ürün üzerinde birçok çözümü bir arada bulabilirsiniz. Hatta evinize amatör bir fotoğraf stüdyosu oluşturmak istiyorsanız ürünün özellikleri sizi oldukça cezp edebilir. Epson, birçok işi yapabilmesine karşın derlitoplu bir görünüme sahip. 1.200 x 1.200 dpi çözünürlüğe kadar tarama yapabilen ve fotokopi çekebilen ürün farklı bir tasarıma sahip. Üzerinde bulunan USB girişi sayesinde fotoğraflarınızı doğrudan bastırabileceğiniz yazıcı, aynı zamanda 6,3 inçlik ekranıyla fotoğraflarınızı düzenlemenize de izin veriyor. Dilerseniz ürününün ön kısmında bulunan çoklu kart yuvalarıyla fotoğraflarınızı buradan da bastırabilirsiniz.12 saniyede 10 x 15 boyutlarında bir fotoğraf çıkışı alabileceğiniz yazıcı, siyah beyaz bir dokümanı, ısınma süresi dahil, 24, 25 ve renkli bir dokümanı ise 37, 72 saniyede basabiliyor. 37 dBA gürültü seviyesiyle sessiz bir ortamda kulaklarınızı tırmalayabilecek yazıcının ilgi çeken başka bir özelliği ise CD üzerine baskı alabilmesi. Tabii ki bunun için yazılabilir bir medyaya sahip olmalısınız. Bu yazıcıyla fotoğraf için ihtiyacınız olan her şeyi yapabilirsiniz.
Özetle

Fotoğraf meraklılarının kesinlikle ilgisini çekecek, yüksek baskı kalitesi ve CD üzerine baskı alabilmesiyle öne çıkan bir ürün.

Epson Stylus Photo RX 685 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Epson Stylus Photo RX 685
Ürün Türü Yazıcı
CHIP Online Notu 68
Üretici Epson
Teknik Detaylar
Baskı teknolojisi Mürekkep püskürtmeli
Baskı hızı 40 ppm S-B / Renkli
Baskı çözünürlüğü 5.760 x 1.440 dpi
Bağlantı USB 2.0
Çift taraflı baskı Manuel
Boyut 446 x 432 x 237 mm

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Antalya'da fotoğrafçılık yapıyorum. Kesinlikle superrr bir makina. Bunun yanında bir takım da Dolan Kartuş aldım, neredeyse bedavaya geliyor fotoğraf baskılarım.

R360 modelini 1 yıldır kullanıyorum. Açma modunu devamlı Kagıt modunda istemesi garip geldi. bir de Kağıta baskı ile CD ye baskı geçiş modunu manuel yapması hiç pratik değil. genel anlamda kaliteli güzel baskı yapmaktadır..

aynı ziyaretçi: tarama çözünürlüğü 1200 x 2400 dpi bu üründe..

BU MAKİNANIN KAFA OMRÜ KAÇ YIL

Sen de yorum yaz