Genius EasyPen I405 incelemesi Genius EasyPen I405: Fareden kurtulun

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Giriş seviyesi için tatmin edici özellikler sunan Genius, 28 adet programlanabilir tuşu ve hassas algılamasıyla beğenimizi kazandı.

Çizim yaparken kendinizi rahatça ifade etmenize olanak tanıyan bir tablet.

Hiç Photoshop'ta fare ile bir alanı seçerken veya çok hassas bir çizim yaparken fareyi kaydırdığınız oldu mu? Bu gibi sinir bozucu durumlara bir çizim tableti ile son verebilirsiniz. Genius'un EasyPen I405 modeli de çizim yaparken kendinizi rahatça ifade etmenize olanak tanıyan bir tablet. 4"e 5.5" çalışma alanı olan ürün, profesyonel çizime doğru giderken kullanabileceğiniz ve başlangıç seviyesi için sizi fazlasıyla tatmin edebilen bir ürün. Kablosuz bir kaleme sahip olan I405 ile hem Windows hem de Mac altında çizim yapabilir, yazı yazabilir, e-postalarınızı imzalayabilir veya karakalem çalışması yapabilirsiniz. Fareye göre çok daha büyük bir kontrol sunan ürün ile imleci istediğiniz yere keskin bir biçimde hareket ettirebilir ve 28 adet programlanabilir kısayol tuşundan herhangi birine tıklayarak Office veya internet işlevlerini çalıştırabilirsiniz. Son olarak ürünün basınç hassasiyeti ile yazılarınıza ve çizimlerinize kalınlık katabilirsiniz.

Genius EasyPen I405 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Genius EasyPen I405
Ürün Türü Tabletler
CHIP Online Notu 85
Üretici Genius
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
İşletim sistemi Windows7/Vista/XP ,MacOS
Çalışma alanı 4"x5.5"
Tablet genişliği 4:3
Çözünürlük 2000 LPI
Baskı hassasiyeti 1024 seviye

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

okudukça heyeyaclandıran bi ürün. fakat bir türlü bulamıyorum. mascom yardımcı olamadı. (kocaeli'deki) büyük teknomarketlerde de bulamadım. akakçe'ye 100 lira vermek niyetinde değilim. hadi hayırlısı.

bende bulamıyorum nerden alacam bürünü

Sen de yorum yaz

Turhost