Gigabyte GH-PCU22-VGK incelemesi Soğutmada roket teknolojisi

İşlemci soğutma fanı üreten firmalar gün geçtikçe yeni arayışlara giriyor. Gigabyte 3D ROCKET COOLER PRO, adını, rokete benzer soğutma kanatlarından alıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
66
Bu roket tarzı soğutma kanatları, 360 derece soğutma teknolojisiyle çok iyi uyum sağlamış. Intel LGA775, mPGA 478, AMD Athlon XP ve Athlon 64 işlemcilerle uyumlu çalışan hava soğutmalı ürün, rakiplerine göre devir hızının yüksek olmasıyla dikkat çekiyor. İsteğinize göre disket yuvasına veya PCI arka paneline takabileceğiniz ayar düğmesi ile fan devir hızı dakikada 2.500 ila 4.000 devir arasında değiştirilebiliyor. Yüksek verim için özel bakır taban kullanılan ürünün ısı testlerinde iyi değerler aldığını söylemeliyiz. Hem içeriye hem de dışarıya soğutma yapabilen Gigabyte 3D ROCKET COOLER PRO, SC-102 ısı iletim silikonuyla, işlemci ve soğutucu arasında kurulan ısı iletimini kuvvetlendiriyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, mavi LED ışığı ile farklılıktan hoşlananlara hitap ediyor.
Özetle

Başarılı bir soğutma sunan Gigabyte GH-PCU22-VGK, overclock sevenlerin gözdesi olabilir.

Gigabyte GH-PCU22-VGK Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Gigabyte GH-PCU22-VGK
Ürün Türü İşlemci Soğutucu
CHIP Online Notu 66
Üretici Gigabyte

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

"rakiplerine göre devir hızının yüksek olmasıyla dikkat çekiyor":Ses seviyesi? Ben şahsen hava kompresörü bile kullanırım ses sorun olmadıktan sonra :D

Ben thermaltake V1 kullanıyorum soğutması gayet tatmin edici ama bide sesı az cıksa gusel olurmuss:D

Sen de yorum yaz