I-Mate IGO PS-133 incelemesi Çok fonksiyonlu

Oynat IGO PS-133 Bütün dizüstü bilgisayarları tek bir adaptör ile şarj edebilmek mümkün.
Dell, HP, Compaq, Lenovo, Advent, Asus, Link, Everex, Fujitsu, Gateway, Lenovu, LG, MSI, ONE, Toshiba, Acer, Sony ve Samsung ile uyumlu.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Giriş konusunda çok seçenek sunan iGo, çıkış konusunda zengin desteğiyle çok başarılı ve çok amaçlı bir evrensel şarj cihazı.

Bütün dizüstü bilgisayarları tek bir adaptör ile şarj edebilmek mümkün.

Dizüstü bilgisayarınızın şarjının bozulduğu durumlarda veya dizüstü bilgisayarınız hem evde hem de işyerinde kullanmak isteyip de her defasında yanınızda bir adaptör taşımak istemediğiniz durumlarda ikinci bir adaptöre ihtiyacınız var demektir. Yine benzer bir durum yurt dışı seyahatlerinizde karşılaştığınız farklı elektrik şebekeleri için de geçerli. Test merkezimize konuk olan iGo PS-133 ise bu sorunu ortadan kaldırarak piyasadaki dizüstü bilgisayarların neredeyse tamamını destekleyen evrensel bir adaptör. Dell, HP, Compaq, Lenovo, Advent, Asus, Link, Everex, Fujitsu, Gateway, Lenovu, LG, MSI, ONE, Toshiba, Acer, Sony ve Samsung ile uyumlu olan ürün tek adaptör ile bütün bu bu cihazları şarj edebiliyor. Aynı zamanda USB cihazları da şarj edebilen ürünü sadece prize değil, otomobil ve uçaklardaki çakmak yuvasına da takabiliyorsunuz. iGo, bilgisayarınız kapalıyken de diğer adaptörlere göre %85 daha fazla tasarruflu.

I-Mate IGO PS-133 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli I-Mate IGO PS-133
Ürün Türü Taşınabilir Şarj Ünitesi
CHIP Online Notu 85
Üretici I-Mate
Teknik Detaylar
Boyutlar 170' 70,5' 16,5 mm
Giriş gücü 110-240 VAC; 50/60 HZ
Çıkış gücü 90 W
Ağırlık 478g
Kutu içeriği iGo, güç kablosu, uçlar, araç kiti
Diğer USB şarj desteği

Alternatifleri

Her ne kadar bu kadar geniş alanda kullanılamasa da Tunçmatik Powernote 90W'a da göz atmanızda fayda var.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost