Inca INC-354BX incelemesi Inca INC-354BX: Soğutucu

CHIP ONLINE Notu
69
Özetle

325 x 260 x 30 mm boyutlarda olan ürünü taşınabilir bilgisayarınızın çantasına kolaylıkla sığdırabilmeniz mümkün.

Taşınabilir bilgisayarınızı koruyun

Inca INC-354BX, tüm taşınabilir bilgisayarlar tarafından kullanılması gereken bir soğutucu. Fiyatına göre oldukça performanslı olarak nitelendirebileceğimiz ürünün tasarımında alüminyum malzeme tercih edilmiş ve böylece ısı iletkenliği plastikten üretilmiş olan ürünlere göre oldukça yükseliyor. Malzeme kalitesi olarak beklentileri karşılayan Inca 354BX'te alüminyum doğal renginde sunuluyor. Sağda ve solda birer adet olan fanların çevresinde tarihin Inca dönemini simgeleyen işaretler ve firmanın logosu var. Izgaralı olarak yerleştirilen fanlar bilgisayarınızın altına 54 CFM debiyle taze hava gönderebiliyor. Her iki fan da 67 mm büyüklüğünde ve soğutucu üzerinde 7 inç ile 17 inç arasındaki tüm bilgisayarların rahat bir şekilde kullanılabildiği belirtiliyor. Belirtilen dönüş hızı ise 1400 rpm. Gürültü seviyesinin hiçbir koşulda 11 dB seviyesini aşmaması dikkat edilmesi gereken bir yön. 

 

Inca INC-354BX Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca INC-354BX
Ürün Türü Dizüstü Soğutucu
CHIP Online Notu 69
Üretici Inca
Teknik Detaylar
UYUMLULUK 7 inç - 17 inç
FAN 2 x 67 mm (1400 rpm)
MALZEME Alüminyum
BOYUTLAR 330 x 270 x 32 mm
GÜRÜLTÜ SEVİYESİ 11 dBA

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Test etme imkanım olmuştu. Arkadaşlar üflemiyor neredeyse. Bulaşmayın sadece pasif soğutma işini yapabilir.

ürünü aktif olarak kullanıyorum , kısacası kendine hayrı yok :I

zaten fazla üflemiyecek... yoksa notebook tozlanır... sadece soğuk havayı notebooka iletmek için yapılıyorlar...

Arkadaşlar paranıza yazık olur almayın tamamamiyle ahmak iş...

1 adet aldık, alacağımızada pişman oldum, 1 hafta olmadı açma kapama anahtarnın yanındaki led çalışmaz oldu, fanlar çalışıyormu çalışmıyormu belli değil, Fan sesini geçtim, elimi üzerine koyuyorum fanın serinliğini ya hissediyorum ya hissetmiyorum.

Aldım. Ama keşke almasaydım. Hava üflemiyor. Çok kötü.

ürünü kullanıyorum gayet memnunum fan hızı çok iyi ayrıca çok ince güzel bir tasarımı var

ince sessiz baş ağrıtmayan muhteşem bir ürün diyebilirim. Çift fanlı oluşu benim için ayrı bir avantaj o yüzden tercih ettim . Öneririm

Notebookunuzda pek bir şey yapmıyorsanız sıkıntı yok oyun falan oynuyorsanız hikaye..almayın ben aldım pişmanım paranıza yazık

olumsuz yazan mallar hava kompresoru baglasinlar laptoplarinin altina.ben kullaniyorum oldukca iyi sogutuyor ve sesi neredeyse duyulmuyor.aleminyum olmasi en iyi yonu zaten.tavsiye ederim.ahmak isi diye yorum yazan ahmak anlamadigindan yazmis zaten.

İyi bir soğutucu. 15 derece fark ettiriyor. Oyun oynarken bunu çok daha iyi anlıyorum. Aliminyum masa olması fanların sesiz olması usb port olması artıları... hepevim.com'dan almıştım.. fiyat performans olarak 10/10..

Sen de yorum yaz

Turhost