Izec İzec JEDI 7" III incelemesi İzec JEDI 7" III: Tablet

CHIP ONLINE Notu
89
Özetle

Oyunlar ve uygulamalar üzerine yaptığımız testler sonucunda İzec JEDI 7" III için istenen ücretin oldukça mantıklı olduğunu tespit ettik.

Uygun fiyatlı bir tablet

Tabletler günden güne popülerlik kazanıyor. Test merkezimize gönderilen ve yerli bir sermayeye sahip olan İzec'in geliştirmiş olduğu JEDI 7" III tablet de pazardan kendisine pay çıkartma iddiası taşıyan modellerin arasına kolaylıkla yerleşiyor. 7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan tablette Google'ın yeni nesil Android 4.0 işletim sistemi bulunuyor. 4 GB dahili hafızaya sahip olan İzec JEDI 7" III'a Micro SD kartlar ile hafıza dopingi yapılabiliyor. 1,5 GHz frekansta çalışan işlemci tüm uygulamalar için yeterli düzeyde performans sağlıyor. Ekranın kalitesi bizi memnun etmeyi başardı. Çözünürlük pek yüksek olmasa da dokunuşların algılanması son derece başarılı. USB arabirimi üzerinden 3G modem bağlantısına destek veren tablette 2600 mAh kapasitede bir batarya görev yapıyor. Mini HDMI çıkışı ve kamera gibi önemli detayların atlanmamış olması dikkat çekici. 

Izec İzec JEDI 7" III Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Izec İzec JEDI 7" III
Ürün Türü Tabletler
CHIP Online Notu 89
Üretici Izec
İşletim Sistemi Android 4.0
İşlemci Hızı 1.5 GHz
Ekran Boyutu 7.0 inç
Ekran Çözünürlüğü 800 × 480 px
Dahili Depolama 4 GB
Arttırılabilir Depolama 32 GB
Arka Kamera 2.0 MP
Wi-Fi Var
NFC Yok
3G Yok
GPS Var
LTE (4G) Yok
Bluetooth Yok
MicroSD Var
HDMI Yok
USB Yok
Pil Ömrü 8 saat
Ağırlık 375 gr.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

daha detaylı bilgiler verseydiniz uygun fiyatlı bir tablet arayan bendenize çok faydalı olacaktır. zamanında üretilen çift simli tv li standart kasa cep telefonları gibi her taraf aynı kasa farklı marka tabletle doldu. direkt usb çıkışı olan 3g modem destekleyen modem bulmak bunların aralarında hakikaten biraz zor ve yorucu.

benim ipad airim var

beninde ipad airim var noolmuş

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir