Khan Blacx incelemesi Ekonomik oyunculara

CHIP ONLINE Notu
68
  • Lastik taban
  • Kumaş yüzey
  • Dar alan
Özetle

Beraberinde gelen altlığı kullanmadığınızda gayet başarılı bir oyun deneyimi sunan Blacx ekonomik fakat kaliteli pad arayanlar için ideal.

Esnek bir yapıya sahip.

Ekonomik fakat kaliteli pad arayanların tercihi.

Geçen ay incelediğimiz Khan Widex'ten sonra bu ay test merkezimize firmanın bir başka ürün olan Blacx konuk oldu. Öncelikle Blacx ekonomik fiyatı ile dikkat çeken bir ürün. 8000 DPI'a kadar tarama desteği sunan ürünün kutusundan bir de lastik altlık çıkıyor. Her ne kadar bu altlık pad'in kaymasını engellemeyi amaçlasa da altlığın boşluklu olması yüzünden rahat bir fare kullanım keyfi yaşamadığımızı belirtelim. Yine de bu altlık ürüne dahil olmadığı için altlık olmadan da ürünü kullanabiliyorsunuz. Yaptığımız denemelerde ürünün altlık olmadan da gayet sağlam tutunduğunu ve kaymadığını gözlemledik. Esnek bir yapıya sahip olan pad ipeksi yüzeyiyle pürüzsüz bir oyun keyfi yaşamanıza olanak tanıyor. Işığı yansıtmayan bu kumaş lazer ve optik farelerde olabilecek sorunları engellemeye yarıyor. Yine gözenekli olan bu kumaş algılayıcı lazerin çok daha keskin taramalar yapmasına olanak tanıyor. İnce bir yapıya sahip olan pad oyun oynarken yaptığınız ani hareketlerde bükülmüyor ve oyun keyfinizi yarıda kesmiyor. Son olarak ağ partilerinde yanınıza alabileceğiniz ürün ufak boyutları ve ince yapısı sonucu gayet hafif.

Khan Blacx Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Khan Blacx
Ürün Türü Mousepad
CHIP Online Notu 68
Üretici Khan
Teknik Detaylar
Tarama desteği 8000 DPI
Taban Doğal lastik
Yüzey Kumaş
Renk Siyah
Boyut 290 x 257 x 5
Algılayıcı desteği Lazer, Optik

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

çok güzel bir ürün. oyunseverler için özellikle. yurtdışından başka marka bir mouse pad almıştım ve bunun fiyatının 3 katı fiyata fakat inanın bu daha kaliteli çıktı.
Khan gaming series i kutlarım

Mükemmel bir ürün. yanında Khan gaming mikrofiber bez hediyesi çıktı. hepsiburada dan aldım ve bu fiyata bu kalite ürünü beklemiyordum doğrusu. oyun turnuvasında da kullandım ve internet kafedeki arkadaşlar bu fiyata aldığıma inanmadı

altında isteyenlerin kullanabileceği bir de kauçuk tabaka geliyor, böylece toplam kalınığı 4mm yi geçiyor denilebilir fakat zaten kendi kalınlığı 2,5mm ve oyuncular için grafikerler için yeterli olabilir. kaliteye gelince gerçekten sorunsuz ve lazer mouse ile 10 numara. kutusundan etiket, mikrofiber bez, broşür gibi ekler çıkıyor. öneririm

hepsiburada dan aldım ürünü ve gerçekten çok iyi bir sonuç. ek altlık veriyorlar yanında, böylece daha kalın oluyor ve bileğinize yumuşaklık sağlıyor. khan gaming quick padi de çok beğendim fakat bununla başlıyım dedim. sınavlar bitince turnuva için quick alırım ilerde. Firmayı kutlarım. tek sorun çok yerde bulunamıyor yeni bir marka olduğu için galiba.

lazer mousumla uyumlu degil sebebı ne mousemın markası gigabayt gm m8000 lazer mouse

Sen de yorum yaz