Lenovo ThinkPad X300 incelemesi Zengin özellikler

3 saatlik pil ömrüne sahip olan Lenovo, kolayca taşınabilmesinin yanı sıra ek yazılımlarıyla da göz dolduruyor.

Oynat Lenovo Thinkpad X300 3 saatlik pil ömrüne sahip olan Lenovo, kolayca taşınabilmesinin yanı sıra ek yazılımlarıyla da göz dolduruyor.
23 mm inceliği ve yaklaşık 1.5 kilo ağırlığıyla oldukça kolay taşınabiliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Ek yazılım özellikleri
  • Yüksek taşınabilirlik
  • Yüksek fiyat
Test Merkezimize konuk olan Lenovo ideapad X300, 23 mm inceliği ve yaklaşık 1.5 kilo ağırlığıyla oldukça kolay taşınabiliyor. Ürünün en çekici yanı ise üzerinde gelen yazılım paketi. Lenovo'nun kendi farkını koyduğu yazılımlarına ürünün üzerindeki Think Vantage tuşuyla ulaşabiliyorsunuz. Lenovo'nun yazılım paketi sabit diski sarsıntıya karşı korumasının yanısıra pil ömründen tasarruf da ediyor. Ürün, Battery Stretch özelliğiyle pilin bitmesine yakın USB yuvalarını, DVD sürücüyü vs'yi kapatarak size yaklaşık 10 dakikalık daha fazla enerji sağlayabiliyor. Bu sayede yaptığınız işi kaybetmiyorsunuz. Üstelik nelerin kapatılacağını da siz seçebiliyorsunuz. Bunun yanısıra tüm sistemi bir kurtarma dosyası yaratarak DVD'ye yazabiliyor ya da başka bir diske aktarabiliyorsunuz. Ürünün Think Vantage başlığı altında toplanan bu yazılımlarını otomatik olarak kolayca güncelleyebilirsiniz. Sağlamlık üzerine kurulmuş ve özellikle iş dünyası profesyonellerine hitap eden üründe hem iz çubuğu hem de touchpad var. X300'de parmak izi okuyucusunun yanı sıra bilgisayarındaki tüm verileri şifreleyen bir de yazılım bulunuyor.
Özetle

3 saatlik pil ömrüne sahip olan Lenovo, kolayca taşınabilmesinin yanı sıra ek yazılımlarıyla da göz dolduruyor.

Lenovo ThinkPad X300 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lenovo ThinkPad X300
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 85
Üretici Lenovo
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Mobile Core 2 Duo L7100 1.2 GHz
RAM 2048 MB DDR2
Sabit Disk 60 GB SSD
Ekran 11.0 inç, Mobile Intel 945
Boyut 400 x 230 x 23 mm
Ağırlık 1519 g (pil dâhil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Öncelikle X300 Ideapad ailesine ait bir ürün değildir! X300 ThinkPad ailesine aittir.Resimle gerçek ürün birbirlerinden farklı.Dağıtıcı kısmına gelecek olursak akoranın lenovo disbiritörlüğü 2009 başında sonlandırılmıştır

bu bilgisayardan bende var süper hızlı bi bilgisayar almanızı tavsiye ederim

Sen de yorum yaz