Logitech Formula GP Whell incelemesi Logitech Formula GP Whell: Maksimum gerçekçilik, maksimum zevk

Yarış oyunlarını seven kişilerin sıradan bir klavye veya joystick ile bu heyecanı tatmaları mümkün değil. Bu heyecanı yaşamak için bir oyun direksiyonu şart, ancak seçerken dikkatli olmakta fayda var; direksiyonlarda da benzer oyun donanımları ile karşılaştırıldığında çok daha fazla ince eleyip sık dokumak
gerekiyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
70
Örneğin uçuş simülasyonları için donanım bellidir ve çok fazla değişiklik de yoktur. Oysa direksiyonlarda maksimum heyecan ve gerçekçiliği tatmak için kesenin ağzını biraz açmak şart. Logitech Formula GP Wheel bunun için tasarlanmış, kaliteli bir ürün. Üzerinde dört adet programlanabilir tuş bulunan Logitech aynı zamanda vites kulakçıklarına da sahip. Ayrıca gaz ve fren pedalları da unutulmamış ve Plug and Play özelliği sayesinde kurulum en basite indirgenmiş. Bu üründe en çok beğendiğimiz özellik direksiyonun lastikle kaplı olması. Bunun anlamı, yarış oyunlarında kontrolün daha iyi sağlanması.
Özetle

Oyunlarda oldukça iyi bir kontrol sağlayan Logitech, yazılım desteği sayesinde çeşitli ayar profillerini kayıt edebiliyor.

Logitech Formula GP Whell Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech Formula GP Whell
Ürün Türü Oyun Direksiyonu
CHIP Online Notu 70
Üretici Logitech

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz