Logitech Formula GP Whell: Maksimum gerçekçilik, maksimum zevk

Yarış oyunlarını seven kişilerin sıradan bir klavye veya joystick ile bu heyecanı tatmaları mümkün değil. Bu heyecanı yaşamak için bir oyun direksiyonu şart, ancak seçerken dikkatli olmakta fayda var; direksiyonlarda da benzer oyun donanımları ile karşılaştırıldığında çok daha fazla ince eleyip sık dokumak<br>gerekiyor.

Logitech Formula GP Whell İnceleme
CHIP Online Notu 70

Örneğin uçuş simülasyonları için donanım bellidir ve çok fazla değişiklik de yoktur. Oysa direksiyonlarda maksimum heyecan ve gerçekçiliği tatmak için kesenin ağzını biraz açmak şart. Logitech Formula GP Wheel bunun için tasarlanmış, kaliteli bir ürün. Üzerinde dört adet programlanabilir tuş bulunan Logitech aynı zamanda vites kulakçıklarına da sahip. Ayrıca gaz ve fren pedalları da unutulmamış ve Plug and Play özelliği sayesinde kurulum en basite indirgenmiş. Bu üründe en çok beğendiğimiz özellik direksiyonun lastikle kaplı olması. Bunun anlamı, yarış oyunlarında kontrolün daha iyi sağlanması.

Özetle

Oyunlarda oldukça iyi bir kontrol sağlayan Logitech, yazılım desteği sayesinde çeşitli ayar profillerini kayıt edebiliyor.
Teknik Özellikler
Ürün Modeli Logitech Formula GP Whell
Ürün Markası Logitech
CHIP Online Notu
70
Okuyucu Yorumları