Mustek PL-207 DVD Player incelemesi Taşınabilir DVD keyfi

Mustek’in bu ürünü DVD keyfini taşınabilir kılmak üzere tasarlanmış. Bir dizüstü bilgisayarın dörtte üçü boyutundaki bu cihaz, 7 inçlik aktif matris LCD ekrana sahip ve ayrıca üzerinde hoparlör de mevcut.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
69
Günümüzde, evlerde seyredebileceğiniz en kaliteli görüntü formatı DVD. Ev sinema sistemleri, bilgisayar ses sistemleri artık hep bu formata göre düzenleniyor ve üretiliyor. Tüm gelişmeler aynı zamanda hem yazılımlarda, hem ev sinemasında, hem de cihazlarda kendisini gösterebiliyor.Mustek’in ürünü ise DVD keyfini taşınabilir kılmak üzere tasarlanmış. Bir dizüstü bilgisayarın dörtte üçü boyutundaki bu cihaz, 7 inçlik aktif matris LCD ekrana sahip. Ayrıca üzerinde hoparlör de mevcut. DVD dışında, Kodak Picture CD uyumlu ürün fotoğraf CD’lerini de ekrana görüntüleyebiliyor.CD, CD-R, CDRW ve MP3 CD’lerini de okuyabilmesi Mustek’i tam bir multimedya canavarı haline getiriyor. Üzerinde ses ve video giriş/çıkışları bulunan ürün, 5.1 destekleyen ses çıkışıyla ev sineması sistemlerine ya da video girişleri kameranızı cihaza bağlamanıza olanak veriyor. Kredi kartı ebatlarındaki kumanda ile görüntü ayarlarını kontrol edebilmek mümkün.
Özetle

Tatile giderken DVD keyfinizi evde bırakmayın. Şarjlı bataryası uzun süre dayanıyor, ancak bazı DVD’leri okumakta problem yaşayabiliyor.

Mustek PL-207 DVD Player Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Mustek PL-207 DVD Player
Ürün Türü DVD Oynatıcı
CHIP Online Notu 69
Üretici Mustek

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

servisi yok türkiye genelinde.çok önemli bir problem bu.

ben afganistandan alacam ama kullanıslı bir cihazmı sizce

Sen de yorum yaz