OCZ Spyder 4 GB incelemesi Küçücük bir bellek

Yanında her zaman bir USB bellek bulundurmak isteyenler için son derece küçük ve hafif bir ürün.

Oynat OCZ Spyder - USB Bellek Yanında her zaman bir USB bellek bulundurmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayabilecek, son derece küçük ve hafif bir ürün.
Yanında her zaman bir USB bellek bulundurmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayabilecek, son derece küçük ve hafif bir ürün.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
51
  • Küçük ve hafif
  • Kayar kapaklı
  • Düşük yazma hızı
Minik veri depoları USB bellekler, özellikle büyük ebatlı dosyaları güvenle taşımak istediğimizde yardımımıza yetişiyor. Fakat her üründe olduğu gibi USB bellekler sınıfında da o kadar farklı ve keyifli ürünle karşı karşıya kalıyoruz ki hangisini seçeceğimize karar vermek gerçekten de çok zor olabiliyor.Kaliteli ürünleriyle tanıdığımız OCZ firmasının Spyder USB belleği öncelikle oldukça küçük ebatlarıyla dikkati çekiyor. Sert plastikten yapılma ürün neredeyse bir parmak boğumu boyutunda ve bir klavye tuşu genişliğinde. Ürünün en büyük esprisi kayar kapaklı olması. Bu sayede ürünün USB yuvasına girecek kısmı ortaya çıkıyor. Fakat bu kayar kapak bir kilide sahip olmadığından cihazı yuvaya yerleştirirken arkasından değil de yanlarından ittirmek zorunda kalıyorsunuz. Testlerimizde 1,7 ms rasgele erişim süresi elde ettiğimiz cihaz, ortalama 24 MB's okuma ve 6,2 MB's yazma hızlarına sahip. Okuma hızı ortalamada kalsa da, maalesef yazma hızında rakiplerinin gerisine düşüyor. Kayar kapağı sayesinde kullanıcıyı kapak kaybetme derdinden kurtaran ürünle anahtarlığınıza takabileceğiniz kısa ve minik bir taşıma ipi de geliyor.SONUÇ: Yanında her zaman bir USB bellek bulundurmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayabilecek, son derece küçük ve hafif bir ürün.
Özetle

-

OCZ Spyder 4 GB Teknik Özellikleri
Ürün Modeli OCZ Spyder 4 GB
Ürün Türü USB Bellek
CHIP Online Notu 51
Üretici OCZ
Teknik Detaylar
Kapasite 4 GB
LCD gösterge Yok
İşletim sistemi Win XP, Win. Vista, Mac.
Ağırlık 24 g
Boyut 23 x 74 x 10 mm
Diğer Sürgülü

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum
Sen de yorum yaz