Orite VQ 3240 incelemesi Yüksek çözünürlük, düşük fiyat

Dijital fotoğraf makineleri artık eskisi gibi yüksek fiyatlarla satılmıyor, üstelik oldukça da modern teknolojilerle karşımıza çıkıyorlar. Orite VQ 3240 işte bu tür fotoğraf makinelerinden biri.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
67

5. 0 megapiksel çözünürlüğe sahip Orite VQ 3240, resim çekmenin yanı sıra hareketli görüntü ve ses kaydı yapabiliyor ve aynı zamanda bir web kamerası olarak kullanılabilmesiylede ilgi çekiyor.Üz erinde, çekimler için 16 MB dahili hafıza yer alıyor.B ununla yetinmeyen kullanıcılar SD bellek yuvası sayesinde depolama kapasitesini yükseltebilirler.B u sayede rahatlıkla 2.560x1.920 boyutunda, yüksek çözünürlükte resimler çekebilirsiniz.Ayrıca TV çıkışıyla televizyona, USB çıkışıyla bilgisayara bağlayabilir ya da üzerinde bulunan 1,5 TFT LCD ekran sayesinde çekilen fotoğrafları ve görüntüleri işleyebilirsiniz.4 adet AAA pille çalışan Orite VQ 3240'ın ergonomisinin pek başarılı olmadığını söylemeliyiz.

Özetle

Orite VQ 3240, 5 Megapiksel çözünürlüğüne rağmen profesyonel kullanıcılardan çok orta seviye kullanıcılara hitap ediyor.

Orite VQ 3240 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Orite VQ 3240
Ürün Türü Kompakt Fotoğraf Makineleri
CHIP Online Notu 67
Üretici Orite

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ben kullanıyorum çok memnunum

Sen de yorum yaz