PAINT SHOP PRO 8.0 incelemesi Eksiksiz ve ekonomik resim düzenleme yazılımı

Jasc, en ekonomik resim düzenleme yazılımlarından biri olan Paint Shop Pro’nun 8.0 sürümünü piyasaya sürerek ürünü bir adım daha ileri taşıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
76
Yeni sürümde elden geçirilmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış arabirimin yanı sıra yeni eklenen özellikler, ürünü Adobe Photoshop 7.0’la daha rahat rekabet edebilecek bir hale getirmiş. Scriptdüzenleyici, JPEG 2000 desteği ve gelişmiş çok katmanlı resim araçlarına ek olarak, bu sürümde tek tuşla fotoğraf tamiri ve kırmızı göz hatası giderme aracı ile şablon tabanlı baskı özelliği de yer alıyor. Paint Shop Pro, sorunlu resimleri düzeltme konusunda gerçekten zirveye çıkıyor. Düşük bütçeli dijital kameralar ile çekilen fotoğraflarda oluşan balık gözü ve benzeri bozulmaları düzeltmek için farenin tek tıklaması ile çalışan birçok filtre sunan yazılımın diğer bir başarılı özelliği ise arkaplan silgisi. Bu şekilde gökyüzü ve benzeri tek renkli düzlemler kolaylıkla silinebiliyor.
Özetle

Paint Shop Pro 8.0, birçok çekici özelliği bir arada sunuyor. Üstelik kullanımı kolay ve fiyatı da uygun. İsterseniz tek başına, isterseniz de var olan resim düzenleme yazılımınıza ek olarak kullanabilirsiniz.

PAINT SHOP PRO 8.0 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli PAINT SHOP PRO 8.0
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 76
Üretici Paint

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz