Paint Shop Pro X incelemesi Paint Shop Pro X

Photoshop'ta olmayan özellikleri ve herkese hitap eden kolay kullanımıyla Paint Shop'un yeni sürümü X'te, Corel, özelikle, dijital kamera kullanıcıları için çok daha kullanıcı dostu bir arayüz tercih etmiş.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
81
Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri Paint Shop Pro, zengin özellikleri ve Adobe Photoshop'un çok altındaki bir fiyatıyla kullanıcıların beğenisini topladı. Photoshop'ta olmayan özellikleri ve herkese hitap eden kolay kullanımıyla Paint Shop'un yeni sürümü X'te, Corel, özelikle, dijital kamera kullanıcıları için çok daha kullanıcı dostu bir arayüz tercih etmiş. Korunan eski araçların yanına birkaç yeni araç da eklenmiş. Yine de Corel X'deki en büyük değişiklik, kullanıcı dostu ve görev bazlı arayüz. Corel X, Photo Album 6.0 adlı fotoğraf albümüyle birlikte geliyor. Bunun yanında ham dijital fotoğraf makinelerinden aktarılan görüntüleri dönüştürmek için Pixmatec Raw Shooter Essentials bulunuyor. ‹ki saatlik eğitim videosu da içeren Corel Paint Shop Pro X, her zamanki gibi, verilen her kuruşu hak ediyor. Photoshop'tan çok daha basit kullanımıyla zengin bir ilüstrasyon programına ucuza sahip olabilirsiniz. Dijital kamerası olan herkese hitap eden Corel X'le dijital fotoğraflarınızı organize edebilir, üzerlerinde sınırsız değişiklik yapabilir ve internet üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
Özetle

Corel Paint Shop Pro X tüm seviyedeki dijital fotoğrafçılar için iyi bir yatırım ve Adobe Photoshop'a bir servet dökmek istemeyen kullanıcılar için en ideal seçenek.

Paint Shop Pro X Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Paint Shop Pro X
Ürün Türü Fotoğraf ve Grafik
CHIP Online Notu 81
Üretici Paint

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz