PCANYWHERE 11.0 incelemesi Her koşula dayanabiliyor

pcAnywhere'in yeni uzaktan yönetim aracı artık yardım masası sorunlarına ve sunucu bakım ihtiyaçlarına hizmet verebilecek kadar güçlü bir şekilde karşımıza çıkıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
69
Yazılım içinde dahili olarak bir komut satırı istemcisi, sistem servis yöneticisi, kayıt izleyici, yeniden başlatma, kapatma, kilitleme ve oturum kapatma işlemlerinin yapılabileceği sistem yönetim applet’i, sistem dosya düzenleyicisi, kurulu uygulama izleyici ve kayıt defteri düzenleyici gibi araçları da bulunduruyor. Sürüm 11’de dosya transfer özellikleri de geliştirilmiş. Bu şekilde yazılım artık yeni dosyaları kuyruğa eklerken ya da başka bilgisayarlara dosya gönderirken bile arka planda ek dosya transferleri yapabilmeye olanak tanıyor. Ayrıca bu özellik sayesinde klasörleri karşılaştırmak ve senkronize edebilmek de mümkün oluyor. Üstelik tüm bu işlemleri batch dosya olarak kaydedebilir ve istenilen bir zamanda gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Yeni Quick Deploy ve Connect seçenekleri ise yazılımın diğer bir artısını oluşturuyor. Bu şekilde özellikleri kısıtlanmış bir pcAnywhere applet’i karşı bilgisayara göndermek, böylece yazılım kurulu olmasa da bilgisayara uzaktan erişmek mümkün oluyor.
Özetle

Özelliklerine bağlı olarak biraz karmaşık, ancak bununla başa çıkabilirseniz mükemmel bir yazılım. 6 aylık DynIP servisi pakete dahil.

PCANYWHERE 11.0 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli PCANYWHERE 11.0
Ürün Türü Sistem Yazılımları
CHIP Online Notu 69
Üretici Pcanywhere

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

tamam herşey çok güzel ama bu proğramın ayrıntılı bir açıklaması yok mudur acaba. yardımcı olan biri çıkarsa çok sevinirim.

ybasar_87@hotmail.com

12. sürümğ çıktı hatta 12.1 yolda

bide programı görsek

Sen de yorum yaz