Philips GoGear SA 3225 incelemesi Philips GoGear SA 3225: Kolay taşınabilir

Uzun pil ömrüne sahip ve ses kalitesiyle sizi tatmin edecek bir performans sergiliyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Uzun pil ömrü
  • Yüksek taşınabilirlik
  • Video ve foto için ekranı küçük
Bir kredi kartından bile küçük olan Philips Go Gear SA 3225, kolayca taşıyabileceğiniz bir MP3 oynatıcı. Ürünün 1.8 inçlik ekranı 220 x 176 piksel çözünürlük destekliyor. Bu küçük ekran ürünü yönetmek için ideal fakat video seyretmek vb işler için ancak ihtiyacınızı görebiliyor diyebiliriz. Ayrıca ekran gece kullanımda dahi kolayca okunabiliyor. Ürünün menüsü son derece düzenli ve kontrol tuşlarıyla kolayca yönetebiliyorsunuz. Üstelik menüsünde Türkçe desteği de var. 2GB'lık belleği biraz yetersiz görünse de sizi yolculuklarda oyalayabilir. İçerisinde 20 kanallı bir FM radyo da bulunan MP3 çalarda radyodan kayıt yapabilirsiniz. Aynı şekilde üzerindeki mikrofonu kullanarak ses kaydı da yapabilirsiniz. Üstelik tek tuşla müzik listenize ulaşabiliyorsunuz. Bu kadar küçük bir ürün kendinden beklendiği gibi yüksek bir performans ortaya koymuyor. Fakat ürünün ses kalitesi ortalamanın üzerinde. Philips, bu ürünün içerisine daha büyük ebatlı ürünlerinde bulunan tüm yetenekleri koymuş fakat ürünün ebatlarını küçültmüş. Böylelikle her şeyi içerisinde barındıran daha küçük bir ürün ortaya çıkmış.
Özetle

Küçük boyutlarıyla her yere sığabilen bir ürün olan SA 3225, uzun pil ömrüne sahip ve ses kalitesiyle sizi tatmin edecek bir performans sergiliyor.

Philips GoGear SA 3225 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips GoGear SA 3225
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 68
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Kapasite 2 GB
Arabirim/Pil USB 2.0/Li-Ion
Desteklediği formatlar WMA,MP3, WAV, SMV
Sinyal/Gürültü oranı 80 dB
Ekran boyutu 1.8 inç
Diğer Kulaklık

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ya ben motorola ları seviyom

mal motorola ne zaman mp3 player yaptı

güzel sık ince ve kücük oldugundan kolaylıkla sıgabilir ama 2 gb hafızası arttırılamaması kötü her şeyi yapmış yan tarafına kart grişi koymayı unutmuş büyük kayıp

ben çok severek kullanıyorum üstelik 4gb lıklarıda çıktı bunların çok kullanışlı müzik aktarmasıda çok kolay şarjıda bayaa uzun süre yetiyo ve çabuk şarj oluyo.

Sen de yorum yaz