Philips SHB7110 incelemesi Dokunmatik kontrol

Dokunmatik teknolojisi ve sunduğu ses kalitesi ile beğeni topluyor.

Oynat Philips SHB7110 Yeni nesil dokunmatik teknolojisi, hareket algılayabilen yapısı ve barındırdığı FullSound yongası ile kaliteli ses sunan Philips bizden tam puan aldı.
Sıkıştırma esnasında kaybolan stereo efektlerini, baslarını ve tizlerini geri getiriyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Yüksek ses kalitesi
  • Dokunmatik kullanım
  • Başarılı tasarım
Sıkıştırma esnasında kaybolan stereo efektlerini, baslarını ve tizlerini geri getiriyor.

Philips'in yeni SHB7110 kulaklığı ilk bakışta dokunmatik kontrolleri ile dikkat çeken bir ürün. Kulağınızda yer alan bir kulaklığın düğmelerine basmanın ne kadar zor olabileceğini düşünen Philips sağ ve sol kulaklıklara yerleştirdiği dokunmatik tuşlar sayesinde müzik listenizde kolayca dolaşabilmenize imkân tanıyor. Çok hoş bir tasarıma sahip olan ürün pratik kullanımı ve esnek bağlantı kablosu ile de beğenimizi kazandı. Bir yandan sevdiğiniz müzikleri dinlerken öbür yandan gelen aramaları tek bir dokunuşla cevaplamanızı sağlayan ürün yine ufak bir dokunuşla sesi açıp kapamanıza da olanak tanıyor. Hareket algılama özelliğine de sahip olan cihaz ufak bir tıklama ile aramaları cevaplayabiliyor. Eğer kulaklık kulağınızda değilse arama doğrudan cep telefonunuza yönlendiriliyor. Ses kalitesi için kulaklığın içine yerleştirilen FullSound yongası çalan parçanın kayıt ve sıkıştırma esnasında kaybolan stereo efektlerini, baslarını ve tizlerini geri getirerek kaliteli bir müzik keyfi yaşatmayı hedefliyor.

Özetle

Yeni nesil dokunmatik teknolojisi, hareket algılayabilen yapısı ve barındırdığı FullSound yongası ile kaliteli ses sunan Philips bizden tam puan aldı.

Philips SHB7110 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Philips SHB7110
Ürün Türü Kablosuz Kulaklık
CHIP Online Notu 85
Üretici Philips
Teknik Detaylar
Tip Stereo Kulaklık
Kulaklık çapı 8.6 mm
Ağırlık 34 gr
Konuşma Süresi 7 saat
Bekleme Süresi 150 saat
Frekans aralığı 20Hz-20kHz

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Philipsin ses kalitesi her zaman olduğu gibi tartışmasız. Bu kulaklılarda da ses kalitesinin üst seviyelerde olduğuna bahse girerim. Yine yapmış yapıcağını Philips...

Sen de yorum yaz