3COM Port Designs Avoriaz II incelemesi Port Designs Avoriaz II: Kolayca taşıyın

Oynat Port Designs Avoriaz II Dizüstü bilgisayarınızı elinizde taşımaktan bıktıysanız ergonomik tasarımı ve su geçirmez yapısıyla Avoriaz II'ye göz atmanızda fayda var.
CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Dizüstü bilgisayarınızı elinizde taşımaktan bıktıysanız ergonomik tasarımı ve su geçirmez yapısıyla Avoriaz II'ye göz atmanızda fayda var.

Su geçirmez tabanlı sırt çantası.

Port Designs'ın Avoriaz II model sırt çantası, dizüstü bilgisayarınızı rahat bir biçimde taşıyabilmeniz için tasarlanmış bir çanta.15.4" boyutlarındaki dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmış olan çantada sadece dizüstü bilgisayar bölmesi değil, farklı boyutlardaki eşyalarınızı koymak için farklı boyutlarda bölmeler de yer alıyor. Öncelikle üründe her çantada standart olan büyük bir ana bölüm yer alıyor. Gizli bir arka cep de özel dokümanlarınız için biçilmiş kaftan. Yine fare, USB bellek, anahtar veya diğer aksesuarlarınız için yanlarda iki adet ufak cepler de unutulmamış. Dizüstü bilgisayar bölmesi ise çantanın sırtınıza denk gelen kısmında yer alıyor ve 15" ila 16" modellere ev sahipliği yapabiliyor. 720 gram ağırlığı ile hafif sayılabilecek olan Avoriaz II buna karşın sağlamlık konusunda beklentilerimizi karşılıyor. Ergonomi konusunda da beğenimizi kazanan Avoriaz II, iki adet ayarlanabilir omuz askısına ve sırtınızla dizüstü bilgisayar yüzeyinin doğrudan temas etmesini engellemek için sünger peteklere sahip. Son olarak Avoriaz II'nin su geçirmez tasarımı ile dizüstü bilgisayarınızı yağmurlu havalarda da koruduğunu belirtelim.

3COM Port Designs Avoriaz II Teknik Özellikleri
Ürün Modeli 3COM Port Designs Avoriaz II
Ürün Türü Taşıma Çantası
CHIP Online Notu 85
Üretici 3COM
Teknik Detaylar
Taban Su geçirmez
Özel bölmeler 2 yan, 1 arka
Askı 2 adet ayarlanabilir
Malzeme Dynatex
Ebatlar 480 x 380 x 140 mm.
Ağırlık 720 gr

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Cantanin tamami mi su gecirmez yoksa sadece tabani mi?

Tamamı , ben kullanıyorum

Tamamı , ben kullanıyorum

Sen de yorum yaz

 

İlginizi çekebilir
Turhost