Port Designs Macao incelemesi Port Designs Macao: Kolayca taşıyın

Oynat Port Designs Macao Sağlamlık ve ergonomi konusunda çok başarılı
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Port Designs Macao sağlamlık ve ergonomik konusunda çok başarılı fakat 840 gram ağırlığı bazılarına biraz fazla gelebilir.

Sağlamlık ve ergonomi konusunda çok başarılı

Yüzlerce hatta bazen binlerce lira para verip satın aldığınız dizüstü bilgisayarınızı kalitesiz çantalarda taşıyarak yere düşme riskiyle karşı karşıya bırakmak pek akıl karı değil. Port Designs'ın Test Merkezi'mize konuk olan dizüstü bilgisayar taşıma çantası Macao ise sağlam yapısıyla dikkat çeken bir ürün. 15.4éten 16"e kadar bütün dizüstü bilgisayar modellerini taşıyabileceğiniz ürünün bir adet ayarlanabilir ve cepli neopren omuz askısı mevcut. Çantanın tutacak sapı ise mevcut değil. Çantayı açmadan da gerekli belgelerinize kolayca ulaşabilmeniz için Macao'nun dışarıda iki adet gözü mevcut. Ön kısımdaki göz fermuarlı ve nispeten ufak iken arka kısımdaki cep ise yapışkanlı ve daha büyük dosyaları taşıyabiliyor. Çantanın iç kısmına baktığımızda ise iki adet büyük bölme görüyoruz. Arka kısımdaki dar bölge dizüstü bilgisayarınızın fazla hareket etmemesi için ideal iken daha büyük olan bölme de şarj aletini koymak için ideal olarak tasarlanmış. Bunların haricinde çantada iki adet fermuarlı göz daha mevcut. Kalem, fare, mini not defteri gibi aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz bölmeler de fermuarlı gözün içinde mevcut.

Port Designs Macao Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Port Designs Macao
Ürün Türü Taşıma Çantası
CHIP Online Notu 68
Üretici Port Designs
Teknik Detaylar
Bölmeler 2 dış, 4 iç
Askı 1 adet ayarlanabilir
Renk Siyah
İç ebad 395 x 280 x 55 mm
Dış ebad 460 x 320 x 120 mm
Ağırlık 840 gr

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

asus dizüstü n35 modeliyle beraber, 5 kiloluk pirinç taşıdığımızı zannedebileceğimiz ama muhteşem derecede de işlevsel bir çanta ile karşı karşıyayız...

kol kaslarınızı iş yaparken geliştirmek için almaya değer bir ürün...

Sen de yorum yaz

Turhost