Port Designs Port Manhattan 2 Trolley incelemesi Sık Uçanlara

Sık Uçanlara

Oynat Port Manhattan 2 Trolley Sık sık yurtdışı gezilerine çıkıyor ve dizüstü bilgisayarınızı da kolayca yanınızda taşımak istiyorsanız Manhattan 2 tam size göre.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Özellikle de sık sık seyahat eden kişiler için ideal bir boyuta ve tasarıma sahip olan Port Designs'ın Manhattan 2 Trolley çekçekli çantası, üç adet fermuarlı göze sahip. Ürünün büyük gözünde yer alan korumalı bölmeye dizüstü bilgisayarınızı koyabilirken yine buradaki büyük bölümde de kişisel eşyalarınızı sığdırabileceğiniz kadar geniş bir alan mevcut. Diğer göze ise yine ister belgelerinizi isterseniz de şarj aletini koyabilirsiniz. Tekerlekli yapısı ile taşıması gayet kolay olan ürünün gövdesi de alüminyumdan üretildiği için gayet hafif. Hızlı erişim için yama cebi de olan Manhattan 2 Trolley, tren ve uçak biletinize gerektiğinde anında ulaşmanızı sağlıyor. Bu bağlamda ürünün üçüncü gözü arka kısma yerleştirilmiş. Manhattan 2 Trolley'in iç kısmında yer alan kayış sayesinde çantayı sadece dizüstü bilgisayarınız çıkarmak için açtığınızda bütün eşyalarınız dışarı dökülmüyor. Bu sayede hem kıyafetlerinizi hem dizüstü bilgisayarınızı kolayca taşıyabiliyorsunuz. Yine iç kısımda yer alaan ufak gözleri de farklı eşyalarınızı yerleştirmek için kullanabiliyorsunuz. Son olarak ürünün iki adet tekerleğinin sessiz ve sarsıntısız çalıştığını belirtelim.
Özetle

Sık sık yurtdışı gezilerine çıkıyor ve dizüstü bilgisayarınızı da kolayca yanınızda taşımak istiyorsanız Manhattan 2 tam size göre.

Port Designs Port Manhattan 2 Trolley Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Port Designs Port Manhattan 2 Trolley
Ürün Türü Taşıma Çantası
CHIP Online Notu 85
Üretici Port Designs
Teknik Detaylar
Fermuarlı göz 3 adet
Boyutlar 370 X 290 X 45 mm
Kumaş 1680D balistik naylon
Ağırlık 3.7 Kg
Garanti Ömür boyu
Diğer Tekerlekli

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz